כששתי חלשות נפגשות

המלצת ווינר למשחק NBA: דטרויט ודאלאס פתחו את העונה בצורה חלשה עד בינונית. הלילה הן נפגשות בתקווה להמשך טוב יותר

יום שלישי 10 ינואר 2012

 דטרויט תארח הלילה את אלופת ה-NBA דאלאס.  דטרויט מגיעה למשחק לאחר שהובסה אתמול בחוץ מול שיקגו ב-24 הפרש ובכך היא רושמת רצף של ארבעה הפסדים רצופים כשהיא מפסידה בהפרש של 16 נקודות לפחות בכל אחד מהמשחקים ולמרות שני הניצחונות שהיא השיגה בביתה עם עומדת על מאזן עגום של שני ניצחונות בלבד ושבעה הפסדים.

הפיסטונס מקווים לעצור את רצף ההפסדים הלילה בבית ולמרות העובדה שהיא פוגשת את האלופה של העונה שעברה, דטרויט  בהחלט מסוגלת להפתיע בעקבות היכולת החלשה שמציגה דאלאס העונה במיוחד במשחקי החוץ שלה.

דאלאס, שביום חמישי האחרון הובסה בדרבי של טקסס מול סן אנטוניו ב-22 הפרש, הצליחה להתאושש עם ניצחון בביתה מול ניו אורלינס בהפרש של 15 נקודות, המאבריקס השיגו העונה את כל הניצחונות שלהם בבית כשהם כאמור הפסידו בכל שלושת משחקי החוץ שלהם עד כה העונה ובכך הם עומדים על מאזן שלילי של ארבעה ניצחונות בלבד וחמישה הפסדים.

דאלאס תנסה הלילה להשיג ניצחון חוץ ראשון למרות חסרונו של ג'ייסון קיד והיא יכולה להתעודד מהתקופה הרעה בה דטרויט נמצאת.

המשחק יערך ב " The Palace " בו יש מקום ל- 22 אלף מקומות. בשלושת משחקי הבית של דטרויט בחודש ינואר הגיעו 10 אלף איש בלבד והתקווה היום כשאלופת ה-NBA תגיע המגרש יתמלא למרות היכולת החלשה של הקבוצה.

בעונה שעברה למרות המאזן השלילי של דטרויט היא הצליחה לסיים את העונה עם מאזן חיובי בביתה כשהיא ניצחה 21 משחקים בבית לעומת 20 הפסדים.

העונה היא ניצחה את שני המשחקים היחידים שלה בבית, עם זאת היא גם הפסידה שלושה משחקים עד כה לקליבלנד , שיקאגו וניו יורק.

שחקנים חסרים – מי ? ואיך ישפיע על המשחק ?

דטרויט תחסר הלילה את הגארד רודני סטאקי , בנוסף הפורוורד צארלי ווילינואבה שלא שיחק אמש בהפסד הקבוצה בספק למשחק הלילה כשההחלטה לגבי שיתופו תקבע בסמוך למשחק. החסרון של סטאקי משמעותי כשהוא משחק 30 דק' בממוצע למשחק עד כה העונה כשהוא קולע 11 נק' ומוסיף 5 אסיסטים למשחק.

דאלאס ככל הנראה תצטרך להסתדר ללא הרכז הפותח שלה ג'ייסון קיד שצפוי להעדר הערב בעקבות פציעה בגב.

בחמשת משחקי הבית של דטרויט העונה היא השיגה ניצחונות מרשימים על אורלנדו ואינדיאנה, עם זאת היא הפסידה לקליבלנד ולשיקאגו בהפרש של 16 נקודות בכל אחד מהמשחקים כשלניו יורק היא הפסידה בהפרש של 23 נקודות.

את הפיסטונס מובילים בן גורדון וגרג מונרו שקולעים כל אחד 15 נקודות בממוצע למשחק, עם זאת דטרויט מתקשה מאוד לצבור נקודות בתקופה האחרונה כשבשלושת משחקיה האחרונים היא לא מצליחה לעבור את רף ה-80 נקודות.

דאלאס, שהפסידה בכל שלושת משחקי החוץ שלה העונה, כשבשניים מהם היא מובסת, תקווה להשיג ניצחון חוץ ראשון העונה במגרש לא פשוט אך מול יריבה נחותה ממנה.

את דאלאס מוביל דירק נוביצקי שלבנתיים לא מראה את אותה יכולת מהשנה שעברה, כשהוא רושם 19 נקודות בלבד בממוצע למשחק, בנוסף ג'ייסון טרי שעולה מהספסל כמו כל עונה מוסיף 14 נקודות בממוצע למשחק.

בעונה שעברה שתי הקבוצות נפגשו פעמיים , כשכל קבוצה מצליחה לנצח בביתה.

משחק מס' 121 : דטרויט פיסטונס +7 – דאלאס מאבריקס. ההימור: 1

 


תגובות

טלספורט בפייסבוק

f