ישראל מחפשת סנסציה

ללא חן פומרנץ ואבישי סמולר תארח הערב נבחרת הכדוריד של ישראל את מקיבלתה האוסטרית במסגרת מוקדמות אליפות העולם

יום רביעי 11 ינואר 2012
שלמה חסיד

 נבחרת ישראל בכדוריד תתמודד הערב מול אוסטריה במסגרת מוקדמות אליפות העולם.

הנבחרת האוסטרית נחתה אמש בלילה, ולשתי הנבחרות ברור – שההכרעה על הכרטיס לשלב הפליאוף במוקדמות אליפות העולם – תושג הערב ובגומלין באוסטריה בשבת, שכן השתייים השיגו כל אחת ניצחון כפול על בריטניה.

המאמן שלמה הופמן יתקשה בוודאי ללא הליגיונרים, אבישי סמולר מלמגו וחן פומרנץ מהאם, שייעדרו גם מהמשחק הזה וגם מהמשחק הנוסף מול אוסטריה. אוסטריה נחשבת לנבחרת איכותית הרבה יותר מישראל. כזכור, שחקני הנבחרת, רובם ככולם, כלל לא שיחקו בחודש האחרון, עקב שביתת השופטים.

המרכז אריאל רוזנטל, כוכבה של מכבי ראשל"צ, יהיה זה שיצטרך לשלוט בקצב המשחק , ולהוביל את הנבחרת לניצחון השביעי במפגש ה-25 בין הנבחרות (יותר מאשר מול כל נבחרת אחרת). "התאמנו יחסית חזק בשבועיים האחרונים, ואנחנו יודעים שאוסטריה נבחרת יותר טובה על הנייר, אבל נבוא לטרוף את המגרש. יש צעירים ו-ותיקים ואחל'ה אווירה בנבחרת", מדגיש רוזנטל לאתר איגוד הכדוריד.

"עצם העבודה שאני אמור לרכז את המשחק זה כבר אחריות, וזה לא משנה אם לאורך 10 דקות או יותר. נכון שאנחנו בלי שני שחקנים דומיננטיים כמו אבישי סמולר וחן פומרנץ, ועל הכתפיים שלי יפול הרבה יותר עומס ואחריות, אבל אני מרגיש עם זה טוב. אני אצטרך להצדיק את הקרדיט והמאמנים נותנים לי".

 משחק מספר 173: שראל‎ (+5) ‎ - אוסטריה . ההימור: 2

תגובות

טלספורט בפייסבוק

f