אינדיאנה רוצה לשמור על הבית

המלצת WINNER ל- NBA: ניצחון ביתי של אינדיאנה על אטלנטה הלילה, יעמיד אותה במאזן הביתי הטוב ביותר שלה מזה תשע שנים- 0:4. האורחת תנסה לרשום ניצחון רביעי ברציפות

יום רביעי 11 ינואר 2012
מערכת TELESPORT

אינדיאנה פייסרס תארח הלילה (בין רביעי לחמישי) את אטלנטה הוקס למשחק במסגרת ליגת ה- NBA. ניצחון ביתי הלילה, יעמיד את אינדיאנה במאזן הביתי הטוב ביותר שלה מזה תשע שנים- 0:4. מן העבר השני, אטלנטה תנסה לרשום ניצחון רביעי ברציפות.

אינדיאנה במאזן חיובי של 3-6, הפסידה לפילדלפיה ביום שני 96-86, כאשר פילי קלעה מולה באחוז גבוה העומד על 50 - בדיוק חצי מ-76 הניסונות שלהם. את שתי היריבות הקודמות שלה, שארלוט ובוסטון, אינדיאנה ניצחה אחרי שהגבילה אותן לאחוז קליעה של 35.5. "פשוט לא תפקדנו בהגנה וזו היתה הסיבה להפסד לפילדלפיה", אמר מאמן הקבוצה פרנ ווגאל.

אטלנטה, מנגד, במאזן טוב של 3-7, קלעה בשני משחקיה האחרונים באחוז מצוין של 55.5 מהשדה, ואף דייקה ב-18 מ-33 הניסיונות שלה לשלוש נקודות. ג'וש סמית' דייק ב-65.7 אחוזים מהקליעות שלו כשהוביל את קלעי אטלנטה בשלושת הניצחונות הרצופים האחרונים עם ממוצע של 25.5 נקודות. 

ביום שישי ניצחה הקבוצה את ניו ג'רזי 101-106, כשסמית' קלע שיא עונתי של 26 נקודות. "אנחנו משתפרים ממשחק למשחק, ככה זה כשיש אוירה של עשייה ועובדים קשה. הכול נעשה אצלנו באנרגיות טובות", איבחן הכוכב.

התחזית להלילה - ניצחון לאינדיאנה פייסרס, אך בהפרש קטן.  

משחק מס' 221: אינדיאנה פייסרס - אטלנטה הוקס‎ (+3) ‎.  ההימור: 2

צילום: GettyImages

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק