ניו יורק תבלום את פילי?

המלצת WINNER ל- NBA: אחרי שרשמה 3 ניצחונות רצופים, תארח הלילה ניו יורק ניקס את פילדלפיה, שמחזיקה במאזן מצוין של 2-7 ומוליכה את טבלת המזרח

יום רביעי 11 ינואר 2012
מערכת TELESPORT

ניו יורק ניקס תארח הלילה (בין רביעי לחמישי) את פילדלפיה 76 למשחק במסגרת ליגת ה- NBA.

ניו יורק, לה מאזן חיובי של 4-5, חשבה שבעונה הזאת היא תצליח לקרוא תיגר על ההגמוניה של בוסטון בחוף המזרחי. בפועל, מי שעושה זאת נכון לעכשיו זו פילדלפיה, שמחזיקה במאזן מצוין של 2-7 ומוליכה את טבלת המזרח.

דאג קולינס, מאמן פילי שנכנס בסערה לשנתו השניה על הקווים בקבוצה, אמר: "אנחנו צעירים, רעבים ועובדים קשה, אז אני לא חושב שהמיקום שלנו מפתיע יותר מדי". פילדלפיה זקוקה לעוד ניצחון אחד כדי להשוות את שיא הניצחונות הרצופים שלה מלפני שנתיים ולהעמידו על שבעה ניצחונות. אחרי טיילה הקבוצה לניצחון 83-112 קליל על סקרמנטו.

אלטון בראנד קלע 21 נק', הוסיף 10 ריבאונדים ואמר: "כשאנחנו מנצחים אני שמח ואף פעם לא מסתכל יותר מדי על הסטטיסטיקה האישית שלי, למרות שזה נחמד לבלוט מדי עם בנתונים האישיים". בשנה שעברה הוא השיג ממוצע של 26.3 נק' מול ניו יורק - כשבארבעת משחקי הליגה הרגילה בינה לפילדלפיה הושג מאזן של 2-2.

פילדלפיה, שרוצה להשיג הלילה ניצחון שלישי ברציפות, ניצחה בארבעה מששת ביקוריה האחרונים במדיסון סקוור גארדן. אלא שניו יורק מגיעה למשחק אחרי שלושה ניצחונות רצופים, כשאמש ניצחה את שארלוט 87-91. ניו יורק הגבילה את יריבותיה לממוצע קליעה של 87.7 נקודות בשלושת המשחקים האחרונים,

טייסון צ'נדלר, סנטר הניקס, שלקח במשחק 13 ריב' אמר: "הגענו למסקנה שכדי לשוב לנצח חייבים לעשות הגנת ברזל ובינתיים זה עובד יפה". כרמלו אנתוני מוביל את קלעי הניקס עם 26.6 נקודות, אבל בשני המשחקים האחרונים הוא קלע בממוצע רק 17.4 נקודות אחרי שהוגבל לאחוז קליעה של 34.6 אחוז. במשחק האחרון שבו ניצחה הניקס את פילדלפיה בגארדן ב-6 באפריל בשנה שעברה 92-97, אמארה סטודמאייר קלע 41 נקודות וסיפק 6 גגות. 

משחק מס' 228: ניו יורק ניקס - פילדלפיה 76 5+\ ההימור: 2

צילום: GettyImages

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק