אחרי זכייה ביחס 8 . התקשרו 190054-7000

אחרי כמה ימים פחות טובים, קו ההמלצות של יוני סבו, ממליץ הווינר המוביל בישראל שוב הביא לזכיות גבוהות. בכל יום: יוני סבו בהמלצות ווינר ייחודיות ובלעדיות בטלפון 190054-7000

יום חמישי 12 ינואר 2012
מערכת TELESPORT
      נמשכת  ההצלחה לקו ההמלצות החדש של יוני סבו. אלפי לקוחות שהתקשרו מאז תחילת השירות לקו המלצות הווינר של יוני סבו נהנו עד כה,  מ-50 אחוז של פגיעות בהימורים של יוני סבו.

אחרי שבועיים מצוינם הגיע שבוע קצת פחות מוצלח. בימים האחרונים שוב פגע סבו בכמה הימורים ולשיא הגיעו הדברים אתמול. סבו הימר על ניצחון חוץ של לוריין על לה מאן בגביע הצרפתי. בנוסף חזה סבו את ההפתעה שבניצחון ליברפול בחוץ על מנצ'סטר סיטי ובכך העניק זכייה של יחס פי 8, כך שבכל החודש האחרון, סבו ברווח של עשרות אחוזים.

רוצים לשמוע על איזה משחקים סבו ממליץ היום? להתקשרות לקו ההמלצות של יוני סבו התקשרו 190054-7000

יוני סבו, בן 29 מפתח תקווה ,החל לפני כ-8 שנים את דרכו בהימורי הספורט בארץ ובעולם. במהלך תקופה זו צבר סבו ניסיון וידע רב בתחום. סבו למד למצוא את השילוב הנכון בין כל הנתונים שמכריעים משחקים : סטטיסטיקות, סגלים של הקבוצות,טקטיקה והצד הפסיכולוגי של המשחק.

ב-2007 הצטרף סבו לאתר לייבגיימס, אתר תוצאות הספורט מספר 1 בישראל, וניהל במשך מספר שנים את פורום הווינר הגדול והמשפיע ביותר בישראל. 

לפני כשנתיים הצטרף סבו לצוות TELESPORT כממליץ ווינר וכיועץ הימורי הספורט.

סבו מספר: "במהלך השנים האלה תרמתי מהידע שלי והבאתי המלצות יומיות וזכיות להרבה אנשים בארץ ובעולם. הצלחתי לאורך השנים לזכות בסכומי כסף גדולים בווינר והוכחתי שהטענה ש"אי אפשר להרוויח מהימורים" היא לא נכונה". 

סבו מוסיף: "אשמח לשתף אתכם בידע שלי באמצעות שירות זה, שבו אביא בכל יום המלצות למשחקי ווינר נבחרים".

להתקשרות לקו ההמלצות של יוני סבו התקשרו 190054-7000

השיחה בעלות של תשלום למפעיל בתוספת 50 אגורות לדקה.


תגובות

5

טלספורט בפייסבוק