בזמן הנכון, במקום הנכון

המלצת WINNER ל- NBA: הפסדה של אטלנטה באינדיאנה קטע עבורה רצף ניצחונות יפה. הלילה בביתה מול שארלוט, לה מאזן רע של 8-2, היא תנסה לשוב למסלול

יום חמישי 12 ינואר 2012
מערכת TELESPORT
אטלנטה הוקס תארח הלילה (בין חמישי לשישי) את שארלוט בובקאטס למשחק במסגרת ליגת ה- NBA. ערב ההתמודדות ביניהן, אטלנטה מחזיקה במאזן חיובי של 4-7 ואילו לשארלוט מאזן גרוע של 8-2.

אטלנטה רוצה לנצח את שארלוט בפעם השמינית בתשעת המשחקים שלהם לאחרונה. ההפסד האחרון של שארלוט היה ליוסטון שלשום 82-70, במשחק בו קלעה את כמות הנקודות המעטה ביותר שלה מזה שנתיים. ״היינו משותקים ופשוט לא תפקדנו במגרש״, אבחן המאמן פול סילאס שקבוצתו הפסידה בפעם הרביעית בחמישה משחקים.

שארלוט הפסידה בשמונה מתשעה משחקים מאז שניצחה את מילווקי בערב הבכורה של העונה. בשבוע שעבר מול אטלנטה, היא התגברה על פיגור של תשע נקודות ברבע הרביעי אבל לבסוף הפסידה 102-96 בהארכה. ג׳וש סמית׳ בלט באטלנטה עם 23 נקודות ו-12 ריבאונדים.  

אטלנטה הפסידה במשחקה ביום שלישי - אחרי סדרה של שלושה ניצחונות רצופים - 96-84 באינדיאנה. סמית׳ קבע במשחק שיא קבוצתי של 16 נקודות אבל אטלנטה איבדה במשחק 18 כדורים. ״עשינו הכול גרוע במשחק הזה ולכן הפסדנו״, אמר המאמן לארי דרו. ״אני מאמין שנתאושש מול שארלוט״.

משחק מס' 37: אטלנטה הוקס - שארלוט בובקאטס (10+). ההימור: 1

צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

f