לה האבר תמשיך במומנטום?

המלצת WINNER לליגה הצרפתית השנייה: אחרי שניצחה בשבוע שעבר את לוריין מהליגה הראשונה 3-4 בגביע, תארח הערב לה האבר את לאנס מהתחתית

יום שישי 13 ינואר 2012
מערכת TELESPORT
לה האבר תארח הערב (שישי) את לאנס למשחק במסגרת הליגה הצרפתית השנייה. לה האברה מאיישת את המקום השישי בטבלת הליגה ואילו לאנס מדורגת במקום ה-15.

לה האבר ניצחה בשבוע שעבר את לוריין מהליגה הראשונה 3-4 בגביע. ג׳וליין פרנסוייס, הבלם המצוין שהחמיץ את המשחק, חוזר אחרי השעיה. לאנס תשחק ללא הקשר סמבה סואו שנסע לאליפות אפריקה. מלך שערי הקבוצה דויד פולט בספק קל למשחק אחרי שספג מכה ברגלו באימון. אלכס קוליבייר שהגיע מנאנסי יערוך בכורה בקבוצה.

לה האבר עברה העונה לאיצטדיון חדש בן 25 אלף מקומות, זאת בתקווה לעלות השנה ליגה. הניצחון בגביע מול לוריין הוכיח שיש בסיס לחלומות של הקבוצה, מה גם שהמשחק ההתקפי שלה משובח.

מן העבר השני, לאנס מגיעה אחרי הפסד ביתי 3-2 לשאטורו ביום האחרון של 2011, שחיסל את חלום העליה שלה, או כפי שאמר מאמן הקבוציה לואיס גרסיה: ״זה היה פשוט בושה וחרפה״. 

בעשרת ביקוריהם האחרונים בלה האבר, לאנס ניצחה בחמישה משחקים, סיימה ארבע פעמים בתיקו והפסידה פעם אחת. צפו לניצחון לה האברה במשחק.

משחק מס' 99: לה האבר - לאנס. ההימור: 1.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8