משחק חוץ קשה לצ'מבור

צ'מבור, אחת הקבוצות הטובות בליגה ההולנדית השנייה, רואה עצמה מועמדת להעפיל לליגה הראשונה. הערב היא תשחק מול פורטונה סיטארד שטובה בעיקר בביתה

יום שישי 13 ינואר 2012

 במסגרת המחזור ה-18 בליגה ההולנדית השנייה תארח הערב פורטונה סיטארד את צ'מבור.

לפורטונה היא מומנטום רע בתחילת נובמבר אך היא יצאה ממנו לקראת סופו. היא ניצחה בבית 0:2 את דורדכט ולאחר  סיימה בתיקו 2:2 עם ונדם בחוץ והיא ניצחה 1:3 את ווילם .לבסוף הפסידה במשחק האחרון שלה ב-2011 4:2 למוליכת הליגה זוולה.

למרות שנציגת מחוז לימבורג בהולנד יכולה להציג תוצאות טובות מול קבוצות גדולות, מקומה בטבלה, 14, איננו מפתיע עקב חוסר היציבות של הקבוצה. בבית היא הרבה יותר טובה מאשר בחוץ, כאשר היא מנצחת חמישה משחקים מתוך תשעה. השאלה היא כמובן איך הקבוצה תשחק תחת הדרכתו של המאמן החדש רויחס.

מאמנה של פורטונה סיטארד עד לא מכבר, וים דוסלדורפ, עבר לקבוצת ונלו מהליגה הראשונה והחולף ע"י טיני רויחס, שהוחתם עד לסיום העונה.

רויחס הוא שחקן ומאמן נוער  לשעבר במועדון. בנוסף החתימה קבוצה את סואט אוסטה במהלך פגרת החורף. שחקן ההגנה הותיק בן ה-30 גדל במועדון ועבר לפ.ס.וו איינדהובן כשחקן נוער ומצא את עצמו משחק לבסוף בגלאטסראיי ובדיארבאקירספור הטורקיות. לאחר שעזב את טורקיה התאמן עם פורטונה במהלך החודשים האחרונים וצוות האימון אהב את מה שראה.

צ'מבור מדורגת שלישית מתבססת על משחקי בית טובים מכיוון שהיא פגיעה יותר במשחקי החוץ. סיטרד ממוקמת מעל 300 ק"מ רחוק מליאוארדן, העיר של צ'מבור, וזהו אחד ממסעות החוץ הרחוקים שיש לקבוצה בליגה, ולכן הסיכוי לנצחונם פוחת.

צ'מבור החתימה את ויסנט וייל במהלך הפגרה. השחקן בן ה-21 חתם על חוזה עד סיום העונה. בנוער שיחק באלקמאר ועבר בתחנות כמו בליברפול, הלמונד ספורט ההולנדית ואייבר הספרדית.

הקבוצה העזיבה את נואלסון וואו הבלם הותיק בן ה-31 והחתימה את דניס ואן דר ואל על בסיס חובבני שיחליף את וואו.

בפורטונה סיטארד יחסר המגן רנדל שקיסון ששיחק 10 משחקים העונה. בצ'מבור יחסר השוער הראשון מרקו ביזוט שלא שיחק בחודש האחרון.

פורטונה סיטארד ניצחה 12 מ-23 משחקייה הביתיים בליגה השנייה והפסידו בשישה. חמישה משחקים נסתיימו בתיקו. בעונה שעברה הם ניצחו 1:2 את צ'מבור ובעונה הנוכחית הם צ'מבור יצאה כשידה על העליונה עם נצחון 1:3 בבית.

משחק מספר 95: פורטונה סיטארד - צ'מבור. ההימור: 1

תגובות

טלספורט בפייסבוק

f