סבו ממשיך להמליץ. 190054-7000

קו ההמלצות של יוני סבו, ממליץ הווינר המוביל בישראל. בכל יום: יוני סבו בהמלצות ווינר ייחודיות ובלעדיות בטלפון 190054-7000. אתמול פגע סבו בשניים משלושה משחקים. היום מעניק סבו שלוש המלצות חדשות

שבת 14 ינואר 2012
 נמשכת  ההצלחה לקו ההמלצות החדש של יוני סבו. אלפי לקוחות שהתקשרו מאז תחילת השירות לקו המלצות הווינר של יוני סבו נהנו עד כה,  מ-50 אחוז של פגיעות בהימורים של יוני סבו. בסך הכל נהנו הלקוחות מ-35 אחוז של רווח.

אתמול (שישי) הימר סבו נכון על תיקו במשחק ההולנדית השנייה בין אוס לאמן שהסתיים בתיקו 1:1. סבו גם ידע להמליץ על ניצחון החוץ 0:1 על ססואלו על נוצ'רינה בליגה האיטלקית השנייה.

מה שהרס לסבו את החגיגה המלאה הוא המשחק בין הפועל נצרת עילית לנס ציונה שהסתיים בתיקו ולא בניצחון של נס ציונה כפי שחזה סבו.

רוצים לשמוע על אילו שלושה משחקים סבו ממליץ היום? להתקשרות לקו ההמלצות של יוני סבו התקשרו 190054-7000

יוני סבו, בן 29 מפתח תקווה ,החל לפני כ-8 שנים את דרכו בהימורי הספורט בארץ ובעולם. במהלך תקופה זו צבר סבו ניסיון וידע רב בתחום. סבו למד למצוא את השילוב הנכון בין כל הנתונים שמכריעים משחקים : סטטיסטיקות, סגלים של הקבוצות,טקטיקה והצד הפסיכולוגי של המשחק.

ב-2007 הצטרף סבו לאתר לייבגיימס, אתר תוצאות הספורט מספר 1 בישראל, וניהל במשך מספר שנים את פורום הווינר הגדול והמשפיע ביותר בישראל. 

לפני כשנתיים הצטרף סבו לצוות TELESPORT כממליץ ווינר וכיועץ הימורי הספורט.

סבו מספר: "במהלך השנים האלה תרמתי מהידע שלי והבאתי המלצות יומיות וזכיות להרבה אנשים בארץ ובעולם. הצלחתי לאורך השנים לזכות בסכומי כסף גדולים בווינר והוכחתי שהטענה ש"אי אפשר להרוויח מהימורים" היא לא נכונה". 

סבו מוסיף: "אשמח לשתף אתכם בידע שלי באמצעות שירות זה, שבו אביא בכל יום המלצות למשחקי ווינר נבחרים".

להתקשרות לקו ההמלצות של יוני סבו התקשרו 190054-7000

השיחה בעלות של תשלום למפעיל בתוספת 50 אגורות לדקה.


תגובות

טלספורט בפייסבוק

f