בוסטון תנסה לצאת מהמשבר

המלצת WINNER ל- NBA: רק לפני שבוע, גברה אינדיאנה על בוסטון 74-87. הלילה, הסלטיקס ינסו להימנע מהפסד רביעי ברציפות, כשיתארחו אצל הפייסרס

שבת 14 ינואר 2012
מערכת TELESPORT
אינדיאנה פייסרס תארח הלילה (בין שבת לראשון) את בוסטון סלטיקס למשחק במסגרת ליגת ה- NBA.

רק ביום שישי שעבר, ה-6 בינואר, אינדיאנה ניצחה את בוסטון 74-87, והלילה הסלטיקס ינסו להימנע מהפסד רביעי ברציפות - שוב מול אינדיאנה שמצידה ניצחה בארבעה מחמשת משחקיה האחרונים.

בוסטון במאזן שלילי של 6-4, פתחה את העונה בשלושה הפסדים, חזרה לעצמה עם ארבעה ניצחונות על יריבות חלשות עם חזרתו של פול פירס, ולאחריהם היא שוב הפסידה בשלושה משחקים.

במשחק בין שתי הקבוצות לפני שבוע, אינדיאנה הגבילה את בוסטון ל-25 נקודות במחצית הראשונה. אחרי ההפסד לאינדיאנה, בוסטון נכנעה לדאלאס ביום רביעי ואמש הפסידה שוב 88-79 לשיקגו.

בשלושת ההפסדים האחרונים שלהם, שחקני בוסטון קלעו בממוצע רק 33 נקודות במחצית הראשונה שמסתמנת כבעייתית שלהם.

אינדיאנה אחרי שני ניצחונות רצופים, האחרון שבהם אמש על טורונטו 90-95, סובלת מפציעתו של דני גרנר שקלע 14.4 נקודות בממוצע למשחק עד כה. לקבוצה מאזן מצוין של 3-8 והיא עדיין לא הפסידה העונה בביתה, בו מאזנה עומד על 0-4. 

נשיא הקבוצה, לארי בירד, אמר: ״פתחנו מצוין את העונה, אבל מי כמוני יודע כמה בוסטון סלטיקס מסוכנת בכל ערב נתון. המטרה שלנו היא להמשיך בתנופה, למרות שמולנו עומדת אחת הקבוצות הטובות ביותר בליגה״.

התחזית - ניצחון גדול לפייסרס.

משחק מס' 202: אינדיאנה פייסרס - בוסטון סלטיקס 4+ . ההימור: 1

תגובות

טלספורט בפייסבוק

9