קשה להסביר את התחושה

גביע דייויס: נועם אוקון התרגש בסיום הניצחון 0:3 על סימונה בוללי: לא ציפיתי שאשחק ככה. דודי סלע על הניצחון 2:3 על אנדראה ספי: ניצחתי בזכות הקהל. אייל רן: לא האמנתי שיהיה כזה חלק

יום שישי 06 אפריל 2007
אורן קורנפלד

שמחה רבה במחנה הישראלי אחר הצהריים ברמת השרון, לאחר הניצחונות הנהדרים של דודי סלע ונועם אוקון. כעת ישראל מוליכה 0:2 בסדרה מול נבחרת הדייויס של איטליה.

בשבת ינסו אנדי רם ויוני ארליך להשלים את המשימה במשחק הזוגות.

נועם אוקון אמר בסיום: "היה משחק מדהים. לא ציפיתי שאשחק טניס כזה. האווירה מדהימה. אי אפשר להסביר את התחושות. 

"הוא שיחק טוב. הוא לא עשה הרבה טעויות. הוא היכה סרבים מאוד גבוהים. אני מאוד שמח שאני מציג יכולת כזו אחרי שחודשיים לא שיחקתי טניס תחרותי. כל פעם מחדש זו הרגשה מדהימה. 

"אני חייב את התודות לחברים מהנבחרת. בסופו של דבר זה מביא את הניצחון. פתיחה מדהימה. אף אחד לא ציפה לזה. הם היו עדיפים עלינו בתחילת המפגש. לגביע דיוויס יש חוקים משלו. 

"אנחנו מחכים למשחק של אנדי ויוני. הם עדיפים, אבל אסור להקל ראש. ייחלנו לעצמנו שהמשחקים ביום ראשון יהיו לפרוטוקול".

דודי סלע אמר בסיום: "כל סרב שאני מכה, הלב היה עם ישראל. זה רק יתרון אחד עדיין לא סיימנו את העבודה. אני שלושה שבועות אחרונים לא הייתי ממש טוב, הייתי פצוע ולא התאמנתי הכי חזק.

"השבוע הרגשתי יותר טוב ובאתי במצב רוח טוב, הכינו אותי ממש טוב. זה עדיין לא גמור. 

"הקהל נתן לי הכל, רק בגלל הקהל ניצחתי, אם לא הייתי בארץ, זה היה קשה והמוטיבציה לא הייתה הכי גבוהה".

קפטן הנבחרת, אייל רן: "לא האמנתי שזה יהיה כזה חלק. זה מעמיד אותנו בעמדה מצויינת. אני מרוצה מהנבחרת ומהעידוד. 

"אני מקווה שמחר נסיים את המשימה. נשמח קצת הום ואח"כ נתכונן למשחק הבא. כל הכבוד לנייר, אבל צריך לעשות את העבודה על המגרש. אני מאמין באנדיוני.

על משחקי היום: "המשחק של סלע היה כמו רכבת הרים. הוא הוביל ואז נפצע. אני מרגיש קרוב לשחקנים. היה לסלע לב ענק היום. היה תענוג היום".

על הגאווה להיות בנבחרת: "יש יותר התעניינות בטניס. השחקנים מרגישים כמה זה חשוב לייצג את המדינה. זו גאווה. כולם רוצים להיות בנבחרת הזו".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק