ניצחון רביעי ברציפות ליוסטון?

המלצת WINNER ל- NBA: גם ללא כוכביה, קיילי לוורי וקווין מרטין שיזכו למנוחה, יוסטון צפויה לרשום ניצחון הערב בוושינגטון על הוויזארדס

יום שני 16 ינואר 2012
מערכת TELESPORT
וושינגטון וויזארדס תארח הערב (שני) את יוסטון רוקטס למשחק במסגרת ליגת ה- NBA. יוסטון תנסה לרשום את ניצחונה השלישי ברציפות בליגה כשתשחק בוושינגטון, שם היא תפתח מסע של שלושה משחקים בארבעה ימים.

יוסטון אחרי ניצחון 89-103 על סקרמנטו ביום שישי, כשלמחרת היא ניצחה בהארכה את פורטלנד 105-107. הלילה מול וושינגטון הגרועה, המאמן שלה קווין מקהייל יעניק מנוחה לשחקני המפתח קיילי לוורי וקווין מרטין - שני הגארדים שסוחבים על גבם את הקבוצה שבמאזן שלילי של 7-5, ומשחקים בממוצע 35 דקות כמעט כל לילה.

המאמן קווין מקהייל אמר: ״אני לא רוצה לשחוק אותם. את וושינגטון אנחנו יכולים לנצח גם בלעדיהם. אני מצפה משאר השחקנים לגלות מחויבות״.

וושינגטון עם ניצחון בודד ב-12 משחקים, קולעת רק 84.6 נקודות במשחק, והיא במאזן ביתי שלילי של 5-1. היא תשחק ללא אנדרי בלאצ׳ה הפצוע, וכבר הספיקה להפסיד שלושה משחקים מאז הניצחון היחיד שלה העונה על טורונטו ב-10 בינואר.

שלשום הפסידה הקבוצה לפילדלפיה 103-90. ג׳ון וול, כוכב הקבוצה שקולע בממוצע 13.9 במשחק, אמר: ״יש לנו הזדמנות הלילה לשבור את הקרח ולהשיג ניצחון חשוב. אני מאמין שנעשה את זה״.

משחק מס' 48: וושינגטון וויזארדס (5+) - יוסטון רוקטס. ההימור: 2

תגובות

טלספורט בפייסבוק

b