ניצחון שני ברציפות לכספי וקליבלנד?

המלצת WINNER ל- NBA: הישראלי קלע 14 נקודות בניצחון הקבלירס השבוע על שארלוט, והלילה מול גולדן סטייס הם ינסו לצרף שני ניצחונות רצופים

יום שלישי 17 ינואר 2012
מערכת TELESPORT
קליבלנד קבלירס תארח הלילה (בין שלישי לרביעי) את גולדן סטייט ווריורס למשחק במסגרת ליגת ה- NBA.

קיירי אירוינג מתחיל להראות למה קליבלנד בחרה בו בבחירה ראשונה בדראפט האחרון, והלילה הוא ינסה לסחוף את קבוצתו לניצחון שני ברציפות, הפעם על גולדן סטייט. בשנה שעברה, אירוינג שיחק רק 11 משחקים במכללת דיוק בגלל פציעה, אבל קליבלנד הימרה עליו בתור האיש שישכיח את לברון ג׳יימס, שזנח אותה לטובת מיאמי.

בחמשת המשחקים האחרונים, אירוינג העמיד ממוצעים של 22.4 נקודות ב-55 אחוזי קליעה, ושלשום הוא קלע 25 נקודות וחילק שישה אסיסטים כשקליבלנד ניצחה את שארלוט 94-102, זאת כשהוא קולע את כל תשע הנקודות האחרונות של קבוצתו.

״אני עדיין מנסה להתרגל לקצב המסחרר של ה-NBA, עם משחקים בק-טו-בק ונסיעות ארוכות״, אמר אירוינג. ״אני עדיין בתחילת דרכי פה וזה לא תירוץ״.

מן העבר השני, גולדן סטייט במאזן שלילי של 8-4, אחרי ניצחון על דטרויט בתחילת השבוע 91-99, כשלילה קודם היא הפסידה לשארלוט 112-100. הקבוצה נשענת על יכולתו של כוכבה מונטה אליס, שקולע בממוצע 23.7 נקודות במשחק. השאלה היא, כיצד אליס יתפקד במאצ׳ אפ מול אירוינג.

התחזית - ניצחון לקליבלנד של עמרי כספי המתעורר, ששלשום השיג שיא עונתי של 14 נקודות.

משחק מס' 182: קליבלנד קבלירס - גולדן סטייט ווריורס 2+ . ההימור: 1

תגובות

טלספורט בפייסבוק

f