שליאור ישתפשף עוד באירופה

בלעדי: דניס לינזי, סגן נשיא יוסטון רוקטס, שבחרה בליאור אליהו בדראפט בעונה שעברה, מתרשם מביצועיו של השחקן במדי מכבי, אך מנמיך ציפיות והוסיף: "לא חושבים על העונה הבאה"

שבת 07 אפריל 2007
שלמה חסיד, רועי רובינשטיין

הצטיינותו של ליאור אליהו במשחק מול צסק"א ביום חמישי, לא עושה רושם מיוחד על קבוצת יוסטון רוקטס, שבחרה בו במקום ה-44 בדראפט בעונה שעברה. 

לפי הפרסומים, יוסטון של מגריידי ויאו מינג, היתה אמורה לצרף אותו אליה בקיץ הנוכחי.

סגן נשיא יוסטון רוקטס, דניס לינזי אמר הלילה ל-telesport: "אני רוצה לברך את ליאור ואת מכבי על משחק מצויין וניצחון מרשים שלהם, אנחנו עוקבים בעניין אחרי התקדמותו של ליאור, הוא בהחלט עושה עונה יפה אבל אנחנו לא חושבים על העונה הבאה. יש לנו משחק מכריע ביוטה ועד שהוא יגיע לא נשחרר שום הצהרה לגבי העונה הבאה.

באופן עקרוני יש לנו יחסים מצוינים עם מכבי ת"א, שבה ליאור הפך לשחקן משמעותי ואם מכבי רוצה בו לעוד עונה מבחינתנו לא תהיה בעייה מיוחדת ועדיף שישתפשף באירופה, יצבור ניסיון, ישחק ברמות הגבוהות ביותר ובבוא הזמן יגיע ל-N.B.A .

כספי קלע 14 נק' בנייק הופס סאמיט

עומרי כספי שייצג את ישראל במשחק היוקרתי של הנייק הופס סאמיט בארה"ב הלילה, סיים את המשחק עם 14 נק', שלושה ריבאונדים, שתי חטיפות, חסימה אחת ושני איבודי כדור בעודו משחק בנבחרת העולם שנוצחה 100:80 על ידי נבחרת ארה"ב.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק