צסקא רוצה להישאר מושלמת

המלצת WINNER ליורוליג: את השלב המוקדם סיימו הרוסים במאזן מושלם של 0:10. הערב, כשיתארחו אצל אולימפיאקוס בפתיחת הטופ 16, הם ינסו לשמור עליו

יום רביעי 18 ינואר 2012
מערכת TELESPORT
אולימפיאקוס תארח הערב (רביעי) את צסק״א מוסקבה למשחק הפתיחה בבית 5 בשלב הטופ 16 של היורוליג. היוונים סיימו את הסיבוב הראשון במקום השני בבית מס' 1 במאזן של 4-6 ואילו הרוסים סיימו ראשונים בבית 2 במאזן מושלם של 0-10.

זהו המפגש הראשון בין שתי הקבוצות מאז רבע הגמר של שנת 2008, ומאמן אולימפיאקוס דושאן איבקוביץ׳ יפגוש את קבוצתו הקודמת, עימה לקח שלוש אליפויות ברוסיה והגיע שלוש פעמים לפיינל-פור בין השנים 2003-2005.

צסק״א מובילה את המפעל באסיסטים - 20.3 למשחק, בעוד אולימפיאקוס סוחטת הכי הרבה פאולים -23.9 למשחק. הקבוצה הרוסית ניצחה את יריבתה היוונית בחמישה מששת ביקוריה האחרונים בפיראוס,

אולימפיאקוס תחסר את פאנוס וסילופולטס, כאשר הרוסים בעלי סגל של 15 שחקנים ורק 12 מהם יוכלו להירשם למשחק. הקרבות המעניינים יהיו בין פורוורד צסק״א אנדריי קירילנקו לג׳ורג׳יוס פרינטנזיס, רכז צסק״א מילוש תודוסיץ׳ לקלין לוקאץ׳ היווני ובין הסנטר הרוסי ננאד קריסטיץ׳ לבין אנדראס גלידיאדיקיס היווני.

התחזית - ניצחון לצסק״א.

משחק מס' 64: אולימפיאקוס (5+) - צסק״א מוסקבה. ההימור: 2

תגובות

טלספורט בפייסבוק

f