הלילה: הסופר-קלאסיקו הגדול

רבע גמר גביע המלך הספרדי: ריאל מדריד וברצלונה יתמודדו ביניהן הלילה ב'סנטיאגו ברנבאו' בקרב הראשון מבין שניים על הכרטיס הנכסף לחצי הגמר

יום רביעי 18 ינואר 2012
מערכת TELESPORT

הלילה (רביעי) בשעה 23:00 שוב זה יקרה. סופר-קלאסיקו נוסף. הרביעי במספר העונה. האם ריאל מדריד תנצח סוף סוף את ברצלונה? אולי. מה שבטוח הוא שכמעט שום ניצחון לא יכריע את ההתמודדות, מאחר שמדובר במשחק ראשון מבין שניים במסגרת רבע גמר גביע המלך. 

מאז שהפסידה לברצלונה בבית 3:1, ניצחה ריאל מדריד בכל שבעת המשחקים האחרונים שלה ואף די בקלות. במשחק האחרון היא התקשתה מעט מול מאיורקה, אך יצאה גם ממנו בשלום. ריאל ביתרון של חמש נק' בפסגה על ברצלונה, שניצחה במחזור האחרון 2:4 את בטיס והדיחה את אוסאסונה בסיבוב הקודם של הגביע. ריאל הדיחה בקושי רב את מלאגה עם 2:3 בבית ו- 0:1 בחוץ. מאז ה- 1:4 של מדריד במאי 2008, לא ניצחה היא באף משחק גביע בתום 90 דק'. 

ברצלונה, מן העבר השני, רשמה מאז שהפסידה לריאל שמונה ניצחונות מתוך 12 משחקים. עם כל הכבוד לבלאנקוס וליכולת המצויינת שלהם, מול ברצלונה זו אופרה אחרת. ברצלונה טובה יותר מריאל מדריד וגם בברנאבאו זה יכול להסתיים בניצחון של ברצלונה.

לשתי הקבוצות מספר שחקנים חסרים. ריאל תיפגע מאוד מחסונם של אנחל די מאריה וסמי חדידה. ברצלונה התרגלה כבר לשחק בלי דויד וייה ואיברהים אפלאיי. הערב יחסרו גם פדרו רודריגז וסיידו קייטה.

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק

b