פילי תמשיך את הפתיחה הסוחפת?

המלצת WINNER ל- NBA: פילדלפיה נמצאת בעיצומה של פתיחת העונה הכי טובה שלה בביתה בתשע השנים האחרונות ומאזנה עומד על 3-10. הלילה היא תארח את דנבר בתקווה להמשיך במומנטום

יום רביעי 18 ינואר 2012
מערכת TELESPORT
פילדלפיה 76 תארח הלילה (בין רביעי לחמישי) את דנבר נאגטס למשחק במסגרת ליגת ה- NBA. 

המארחת נמצאת בעיצומה של פתיחת העונה הכי טובה שלה במשחקי הבית בתשע השנים האחרונות, והיא כרגע במאזן מצוין של 3-10. הקבוצה קולעת 102.5 נקודות בממוצע בבית וסופגת 79.5. פילי ואורלנדו מוליכות כרגע את הצד המזרחי עם משחק וחצי מעל שיקגו.

ג׳רו הולידיי, שמחזיק בממוצע הטוב בקריירה שלו, של 15 נקודות למשחק, אמר: ״אסור להתרגש מפתיחת העונה שלנו וצריך להמשיך ככה כי עוד לא השגנו דבר״.

ביום שני האחרון, ניצחה הקבוצה בבית 82-94 את מילווקי, במה שהיה ניצחונה השלישי ברציפות. הולידיי קלע 24, אנדרה איגודלה קלע 21.

פילדלפיה, מן העבר השני, ניצחה את דנבר בשלושת המשחקים האחרונים ביניהן. לנאגטס העונה מאזן חיובי של 5-9, והיא ניצחה בשלושה מארבעת המשחקים האחרונים שלה.

אמש הנחילה הקבוצה למילווקי את הפסד הבית הראשון שלה העונה, כשגברה עליה 95-105, כשקרו ברויאר קולע שיא עונתי של 22 נקודות ודנילו גלינארי מוסיף 14. ״יהיה קשה מול פילדלפיה אבל זה לא בלתי אפשרי״, סיכם גלינארי.

משחק מס' 114: פילדלפיה  76 - דנבר נאגטס 6+. ההימור: 1

תגובות

טלספורט בפייסבוק

f