להפועל נגמרה העונה

ליגת העל: משחק שלישי רצוף לאדומים ללא ניצחון. שער עצמי מוקדם של לירון זרקו בדקה הרביעית העלה אותם ליתרון. בדקה ה-29 איזן עמנואל פאפו את התוצאה

שבת 07 אפריל 2007
מערכת TELESPORT

הפועל ת"א הגיע לאחר נקודה אחת בלבד בשני המשחקים האחרונים וידעה שרק ניצחון ישאיר אותה עוד איכשהו בתמונת האליפות. כ"ס שחולמת להגיע רחוק בגביע העונה רצתה לשמור על יכולת טובה גם במשחקי הליגה. בסיום נפרדו הקבוצות בתיקו אחת שמוציא את הפועל סופית כנראה אל מחוץ לתמונת האליפות.
 
מחצית ראשונה

פתיחה חלומית להפועל ת"א. בדקה הרביעית הגביע טועמה קרן מצד ימין, הכדור הגיע לאחר ערבוביה ברחבה לרמי דואני שבעט, הכדור פגע בדרך בבאדיר ובלירון זרקו ונכנס. 0-1 מהיר להפועל ת"א, שער עצמי של לירון זרקו.

הפועל המשיכה במומנטום וברדה החמיץ ממצב קורץ ברחבה בפעם השנייה במשחק, לאחר שהחמיץ כבר בדקה הראשונה. לאחר 9 דקות נפצע כובש השער העצמי, לירון זרקו, והוחלף ע"י אלון חלפון.

בדקה ה-12 חדר ברדה לרחבה וניסה להקדים את לויטה, אך לויטה ירד טוב ולקח לו קודם כל את הכדור ואחר-כך את הרגליים. ברדה, שדרש מהשופט פנדל אך לא קיבל ובצדק.

בדקה ה-23  הרימה כ"ס כדור חופשי מצד שמאל ולאחר ערבוביה ברחבה הכדור הגיע ליבואה לבד מול אלימלך, אך יבואה לא היה מוכן לכדור והפועל הרחיקה את הסכנה.

בדקה ה-29 נפל אוגבונה ברחבה לאחר ספק אחיזה של אלון חלפון וקיבל צהוב על התחזות.

דקה לאחר מכן, ישראלביץ' הרים קרן מצד שמאל והכדור הגיע לפאפו לבד מול אלימלך, הגנאי לא התבלבל וכבש שער דומה מאוד לזה של האדומים. 1-1, עמנואל פאפו.

בדקה ה-42 הכשיל אבובקרי בגסות את ואליד באדיר וקיבל כרטיס צהוב מוצדק. 1-1 גם בצהובים. 

בתוספת הזמן הרים אבוטבול כדור חופשי לרחבה, לויטה קלט והקבוצות ירדו למחצית בשיוויון.

מחצית שנייה

בדקה ה-51 ניסה טועמה להפתיע את לויטה בכדור חופשי מסובב, אך הבעיטה היתה חלשה וליטה לא התקשה לקלוט את הכדור. לא חלפו 20 שניות וטועמה השאיר את ברדה לבד מול השוער אחרי שקיבל את הכדור מאבוטבול, ברדה בעט לפינה השמאלית של לויטה וזה לקח שער בטוח בזינוק מצויין.

בדקה ה-60 התבצעה חילוף אחד בכל קבוצה. לוסיאנו דה-ברונו החליף את גילי ורמוט בהפועל ת"א ואורן ניסים החליף את דוארטה בהתקפת כ"ס.

בדקה ה-74 החליף לוסיאנו דה-ברונו מסירות עם טועמה ובעט מחוץ לרחבה טוב, אך הכדור חלף סמוך לקורה השמאלית של לויטה.

בדקה ה-80 קיבלה כ"ס מצב מצויין בכדור חופשי במרחק של 23 מטרים משערו של שביט אלימלך, אך דה סילבה סובב מעל השער והסכנה חלפה.

בדקה ה-90 השיג ישראלביץ' כדור קרן ולקח בעצמו את הכדור אך דה סילבה נגח מעל השער ומיד אחר-כך החליף ביברס נאתכו הצעיר את שי אבוטבול.

הרכבים:

הפועל ת"א: אלימלך, בונדר, חן, אנטבי, באידר, אבוטבול, ורמוט, טועמה, אוגבונה, ברדה.

הפועל כ"ס: לויטה, פאפו, זרקו (חלפון 9'), דה-סילבה, דנין, אבובקרי, ידין, כנפו, ישראלביץ', יבואה, דוארטה.

תמונות: יותם רונן.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק