0

מורסמו עצרה את פאר

איסטבו׫ן: הישראלית המדורגת 6 הפסידה לצרפתיה המדורגת 2, 6:3 ו-6:4 והודחה מהטורניר. מורסמו תפגוש בחצי הגמר את נאדיה פטרובה, שהדיחה את סיביל באמר

יום חמישי 21 יוני 2007
מערכת TELESPORT

שחר פאר סיימה הערב את דרכה בטורניר איסטבורן שבבריטניה, אחרי שנכנעה ברבע הגמר לאמילי מורסמו הצרפתיה. 

שחר, שהדיחה שתי טניסאיות מהטופ 100 בדרך לרבע הגמר, הפסידה למורסמו הצרפתיה, הממוקמת 2 בטורניר ורביעית בעולם 6:3 ו-6:4.  

כעת העניים של שחר נשואות לעבר הדבר החשוב באמת, טורניר ווימבלדון שיפתח בשבוע הבא, בו שחר מדורגת במקום ה-16.

אמילי מורסמו, שהציגה טניס משובח מול שחר,  תפגוש בשלב הבא את נӐדיה פטרובה המדורגת 3 בטורניר שניצחה לאחר 3 שעות מרתקות 7:6 5:7 4:6 את סיביל באמר המדורגת 9.

מערכה 1: 3:6 למורסמו

פאר פתחה את המשחק עם שבירה כבר במשחקון הראשון ועלתה ליתרון 0:1 מהיר. פאר עלתה ליתרון 0:30 במערכה השנייה, אך מורסמו התעשתה ועשתה 4 נקודות ללא מענה כדי לשבור את שחר בחזרה. מורסמו שמרה על ההגשה שלה ועלתה ליתרון 1:2. פאר שיחקה מצויין במשחקון הרביעי וחזרה ל-2:2. לשחר לא היתה תשובה לחבטות החזקות של מורסמו מהקו האחורי והצרפתיה שוב חזרה להוליך.

הצרפתיה ניצלה שתי טעויות בלתי מחוייבות של שחר במשחקון השישי ושברה את שחר כדי לעלות ליתרון משמעותי של 2:4 במערכה. מורסמו המשיכה לשלוט בהגשות שלה ועלתה ליתרון 2:5. שחר לא הרימה ידיים והצליחה לשמור על ההגשה שלה כדי לחזור למשחק. מורסמו לא נתנה לשחר לפתח תקוות וניӦחה אותה על האפס במערכה המכרעת בדרך לניצחון 3:6 במערכה  הראשונה.

מערכה 2: 4:6 למורסמו

פאר הגישה ראשונה במערכה השנייה ועלתה ליתרון של 0:1. מורסמו הגישה שני אסים במשחקון השני והשוותה ל-1:1. פאר נראתה טוב יותר בߞערכה השנייה ושמרה שוב על ההגשה כדי להוליך במערכה. פאר ניסתה לשבור את הצרפתיה אך נכנעה פעמיים לדרופ שוט של מורסמו שחזרה והשוותה ל-2:2. אף טניסאית לא הצליחה לשבור את יריבתה ושחר שוב עלתה ליתרון 2:3.

פאר הצליחה סוף סוף לשבור את מורסמו במשחקון הרۑיעי ועלתה ליתרון 2:4 במערכה. מורסמו לא התרגשה, הריצה את שחר מצד לצד במשחקון השביעי הקריטי ושברה מיד בחזרה בדרך ל-3:4 לשחר במערכה. מורסמו שמרה על ההגשה שלה בדרך לשיויון 4:4 במערכה השנייה.מורסמו שברשה שוב את שחר והשלימה 3 משחקונים רצופים כדי לעשות מהפך ולעלߕת ליתרון 4:5 במערה, בדרך להגשה לניצחון במשחק כולו. פאר נלחמה במשחקון העשירי, עלתה ליתרון 30:40 וכמעט שברה את הצרפתיה, אך מורסמו היתה נחושה מאוד, הצליחה לחזור ולנצח בשובר שיויון, בדרך לניצחון 0:2 במשחק כולו.

תגובות

טלספורט בפייסבוק