אוהדי הפועל תא השתוללו

בסיום המשחק בכפר סבא הקיפו רבים מאוהדי הקבוצה את אוטובוס השחקנים. לוין: הקבוצה בתקופה לא טובה. ניירה יחזור להתאמן בשבוע הבא. אוחנה: היינו צריכים לספוג שלישיה

שבת 07 אפריל 2007
אשר גולדברג, שלמה חסיד
 אוהדי הפועל תל אביב לא קיבלו בשלוות נפש את התיקו 1:1 מול הפועל כפר סבא. אוהדים רבים הקיפו את אוטובוס השחקנים וקיללו את שחקני הקבוצה. למקום הגיעו כוחות משטרה. השחקנים נראו המומים וביקשו שלא להגיב למשחק.

ניר לוין, מאמנה של הפועל ת"א: "היתה לנו פתיחה מצויינת עם שני מצבים בטוחים בנוסף לשער שכבשנו וכשאתה לא מנצל את המומנטום בדקות הטובות זה מה שקורה, בעיקר לקבוצה שנמצאת בתקופה לא טובה, כמונו. כשאתה נמצא בצמרת לצאת בתיקו בכ"ס, למרות שזה מגרש קשה מול קבוצה טובה, זה לא מספיק". לגבי היכולת של הזרים אמר לוין: "אני לא מעוניין להתעסק בזה, אני מנסה להוציא את המיטב מחומר השחקנים. להעביר ביקורת על הזרים זה תפקידכם, לא תפקידי".

למנואל ניירה יוצא ביום ראשון בשבוע הבא הבורג מהקרסול והחלוץ יחזור לאימונים. 

מאמן הפועל כפר סבא אלי אוחנה אמר: "אני מסכים עם ניר לוין לגבי מה שאמר על תחילת המשחק. היינו צריכים לספוג לפחות שלושה שערים. בנוסף לזה, עברה עלינו תקופה עמוסה וגם היום היו לנו פציעות וכל אילו גורמים לכך שאני מרוצה מהתוצאה שעשינו היום, למרות שאני תמיד שואף לנצח במשחק בית".

גיירמו ישראלביץ': "תיקו משקף את המשחק. מתחילת העונה רצינו להיות בצמרת ונתנו הכל בשביל להיות שם". לגבי העונה באה אמר: "אם אין הצעה מאירופה אני רוצה להיות בכ"ס. זה אחלה מקום והכל יפה כאן. אם הייתי יודע שזה מקום כזה נפלא הייתי בא כבר קודם. אני אפילו מוכן לחתום כאן ל-3-5 שנים, כמה שהם רוצים".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק