שבוע נוסף בפסגה

יובנטוס איבדה נקודות ליגה יקרות בשבוע שעבר בבית מול קליארי, אך למזלה גם הדולקות אחריה בטבלה מעדו והיא שמרה על הפסגה. הערב היא מתארחת אצל אטלנטה, שמקווה לתקן את המאזן הביתי לאחר שהפסידה למילאן

שבת 21 ינואר 2012
מערכת TELESPORT
"הגברת הזקנה" מטורינו, יובנטוס נותרה בודדה בפסגת הסרייה א' אחרי הפסדה של מילאן בדרבי לאינטר בשבוע שעבר, כשהגבת הזקנה מסיימת בתיקו 1-1 ביתי מול קליארי. הקבוצה בלתי מנוצחת ב-18 משחקי הליגה העונה והיא השוויתה את שיא המועדון משנת 1949/50.

אנטוניו קונטה שהגיע הקיץ למשרת המאמן עדיין לא טעם הפסד ביובה, והוא חוזר הערב למקום שהעסיק אותו למשך ארבעה חודשים בשנת 2009/10 - לאטלנטה שאיתה השיג שלושה ניצחונות בלבד וסיים בשלושה תיקו.

יובנטוס לא משחקת טוב מאז הכריסמס. חניכיו של קונטה בקושי ניצחו את לצ׳ה ומול קליארי ההגנתית סיימו בתיקו ביתי. שניים מכוכבי הקבוצה, קלאודיו מרקיסיו וסימונה פפה ירדו ביכולתם לאחרונה. לשמחתם, הבלם ג׳ורג׳יו קילייני חוזר מהשעיה. מרקו בוריילו שחתם ביובה ימתין על הספסל, עמנואל גיאצריני וקוואליארלה בספק.

 יובה היא אחת משלוש הקבוצות הכי טובות בחוץ בסרייה א', היא שמרה על רשת נקיה בחמישה מתשעת משחקי החוץ שלה העונה. 

מנגד, אטלנטה שבמשבר ניצחה משחק אחד משמונת משחקיה האחרונים, 4-1 על צזנה בדצמבר, כשהשנה שלהם נפתחת עם הפסד ביתי ראשון העונה 0-2 למילאן ואחר כך הפסד ללאציו. אנו צופים הפסד שלישי ברציפות.

משחק 210: אטלנטה - יובנטוס. ההימור: 2

צילום: Gettyimages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

9