שומרים על הבית

אחרי שספגו את הפסד הבית הצורם ביותר בהסטוריה שלהם, עמרי כספי וקליבלנד יתארחו הלילה אצל אטלנטה, שמגיעה לאחר הפסד חוץ בפילדלפיה. ההוקס מקווים להתפוצץ גם הם על קליבלנד ולשוב למסלול הניצחונות

שבת 21 ינואר 2012
מערכת TELESPORT
אחרי 16 משחקים שערכה בעונת ה-NBA המקוצרת בעקבות השביתה, אטלנטה הוקס עם 68.8 אחוזי הצלחה, אחוז שנפגם בשל היכולת הרעה של הקבוצה במשחקי החוץ. למזלה, בבית היא מורידה את קצב היריבות ומשפרת את מאזנה משמעותית.

אטלנטה ניצחה בכל חמשת משחקי הבית האחרונים שלה ובשבעה משמונת משחקיה האחרונים, והלילה היא תנסה לגבור גם על קליבלנד של עמרי כספי לפני שתצא למסע של חמישה משחקי חוץ. 

אטלנטה, לה מאזן 5-11, הורידה את ארבעת היריבות האחרונות שלה לממוצע קליעה של 86.5 נקודות, ברביעי רשמה את ניצחונה האחרון, 89-92 על פורטלנד. שלשום ההוקס הורידו את פילדלפיה לממוצע קליעה של 34.1 ב-24 הדקות הראשונות, אבל פילדלפיה עשתה 0-14 ברבע השלישי וניצחה 76-90 במגרשה הביתי. ״כשהם נכנסו לזון היה קשה לבלום אותם״, אמר המאמן המפסיד לארי דרו.

קליבלנד, שבמאזן שלילי של 8-6, חזרה ביום שלישי משבעה משחקי חוץ רצופים ישר להפסד לגולדן סטייט 109-95. שלשום, ללא דרק רוז הפצוע, שיקגו הנחילה לה את הפסד הבית הקשה ביותר שלה בהסטוריה 114-75.

״לא היתה לנו תשובה לאגרסיביות שלהם״, סיכם מאמן קליבלנד ביירון סקוט. ״לא היינו צריכים לאפשר להם כזה סוג של משחק אצלנו בבית״.

בעקבות המפלה הקשה שספגו הקאלבירס הלילה, אנו מאמינים כי אטלנטה תעבור את הליין ותשוב למסלול הניצחונות.

משחק 224: אטלנטה הוקס - קליבלנד קאבלירס (7+). ההימור: 1

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק