החלו ההכנות לעונה הבאה

לוני הרציקוביץ' אינו מנדב מידע לגבי תוכניותיו לעונה הבאה, הבעלים רוצה כעת לעבוד בשקט משום שלדבריו כל המשימות נמצאות בעיצומם. ילדים וחיילים יכנסו חינם למשחק הגביע

יום ראשון 08 אפריל 2007
אשר גולדברג
ישנם שמאמינים כי מכבי ת"א פתחה הערב את המרוץ לאליפות לאחר הניצחון 0:2 בארווה וצימוק הפער בינה לבין הפסגה לארבע נקודות בלבד. בין אם פתחו במאבק אליפות אמיתי ובין אם לא, אצל הצהובים של לוני הרציקוביץ כבר החלו לעבוד על ההכנות לקראת העונה הבאה. הבעיה היא שהרציקוביץ' עצמו אינו מוכן לפרסם שום פרט מתוכניותיו לגבי עונת המשחקים של 2007/2008.

הבעלים של מכבי ת"א שזוכה לאינספור טלפונים מעיתונאים הצמאים למעט מידע לקראת העתיד לעבור על הקבוצה בקיץ הקרוב אמר הערב ל-TELESPORT בנושא. "כל הזמן מנסים לחלוב ממני מידע לגבי מה יהיה, השאלות כמעט תמיד זהות וכולם רוצים לרוץ ולפרסם" אמר הבעלים ש הקבוצה שרבים הספידו ערב פתיחת העונה וכעת נמצאת לא הרחק מהתואר.

"האמת היא שאין עכשיו שום דבר סגור" הוסיף הרציקוביץ', "אין שום חתימה וכרגע כל מה שאנו זקוקים לו זה שקט, שכן המשימות ביגה עדיין בעיצומן ויש לנו גם את מפגש הגביע ביום שלישי הקרוב נגד הכח עמידר ר"ג, בזה אנו צריכים להתרכז".

הרציקוביץ' שמבין את העובדה שאוהדים רבים רוצים לדעת מה יקרה בקבוצה בעתיד מנסה לשזור מעט סבלנות בקרב אוהדי הקבוצה. " צריך להמתין לסיום העונה, הדברים נבדקים ויש שיחות עם מי שצריך לדבר עימו. סבלנות זה שם המשחק כרגע".

מלבד חוסר הבהירות בכל הקשור לקבוצת הניהול של הקבוצה הסיפור המרכזי בקיץ הצהוב יהיה ככל הנראה השחקנים הקרואטים של הקבוצה ובראשם השוער קאלה טברטנקו והקשר דיאן איליץ'. נכון לעכשיו קיימת בקבוצה הבנה כי שום זר שעבר את גיל 30 לא יזכה בחוזה ארוך טווח.

גורם במועדון אמר ל-TELESPORT בנושא, "הדבר הנכון לעשות הוא לחתום עימם על חוזה לעונה אחת, מי שיהיה טוב ימשיך.למדנו מהשנים האחרונות כי חוזים ארוכי טווח לשחקנים זרים הפכו להתאבדות כספית ואילו חוזה שנחתם רק לעונה הקרובה גורם לשחקן להפגין יותר מוטיבציה. תראו מה קורה לבית"ר עם הזרים שלה לדוגמא".

בתוך כל השיחות על העונה הבאה במכבי לא שכחו כי ביום שלישי הכוח עמידר ר"ג מגיע לבלומפילד. בקבוצה הוחלט הערב כי מי מהאוהדים שירצו לבוא לעודד את הקבוצה במשחק החשוב יוכל להיכנס למשחק החשוב בחינם משערים 10, 11 ו-13. ההחלטה הסופית בנושא תתקבל ביממה הקרובה לאחר שהנהלת הקבוצה תבדוק את הנושא מול ההתאחדות והנהלת הקבוצה האורחת.

מבוגרים ישלמו למשחק מול הכח

למרות שמכבי ת"א הודיעה אתמול כי תאפשר כניסה חינם למשחק הגביע שלה ביום שלישי מול הכח עמידר ר"ג, מתברר שאוהדי מכבי ת"א יצרכו לפתוח את הארנק כדי להגיע למשחק ולראות את קבוצתם.

בפגישה בין נציגי מכבי ת"א להתאחדות, הוחלט לגבות מחיר אחיד של 50 שקלים ממבוגר לכרטיס למשחק הזה. ילדים וחיילים לעומת זאת יכנסו חינם.

שחקני ההגנה של אלי כהן קיבלו היום בערב בשורה משמחת מבחינתם כשנודע כי יריבתה הבאה של מכבי בליגה, הפועל כפר סבא, תחסר בשבת הקרובה מספר שחקנים בכירים ביניהם צמד החלוצים, דאגלאס דה סילבה וסמואל יבואה כמו כן המגן  אביחי ידין, בן לוז והקפטן לירן זרקו הפצועים.  

שחקני ההגנה של אלי כהן קיבלו היום בערב בשורה משמחת מבחינתם כשנודע כי יריבתה הבאה של מכבי בליגה, הפועל כפר סבא, תחסר בשבת הקרובה מספר שחקנים בכירים ביניהם צמד החלוצים, דאגלאס דה סילבה וסמואל יבואה כמו כן המגן  אביחי ידין, בן לוז והקפטן לירן זרקו הפצועים.  

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק