משתפרים ממשחק למשחק״

המלצת WINNER ל- NBA: כשיריבתה הערב תחסר שוב את כוכבה, רג'ון רונדו, תנסה וושינגטון, הקבוצה הגרועה בליגה, לרשום ניצחון ביתי חשוב על חשבונה

יום ראשון 22 ינואר 2012
מערכת TELESPORT
וושינגטון וויזארדס תארח הערב (ראשון) את בוסטון סלטיקס למשחק במסגרת ליגת ה- NBA.

רג׳ון רונדו מוביל את החלק המזרחי של הליגה באסיסטים, והוא הוכיח את זה בשני הניצחונות בק טו בק של בוסטון על הוויזארדס בתחילת השנה. זה לא מפתיע, אם כן, שבוסטון נראית אומללה בהתקפה בלעדיו, כאשר לא בטוח שהוא ישחק גם הלילה. 

בוסטון במאזן שלילי של 9-5, רשמה את המשחק ההתקפי הגרוע שלה בשמונה השנים האחרונות כשהפסידה ביום שישי בבית לפיניקס 79-71. רונדו, בעל ממוצע של 9.4 אסיסטים למשחק, נפצע במשחק קודם לכן לטורנטו. 

״נצטרך לדעת לנצח במשחק הזה איתו ובלעדיו״, אמר מאמן הסלטיקס, דוק ריברס. ״הוא לא רק הרכז, אלא גם המוח של הקבוצה אבל גם שחקנים כאלה נפצעים״.

ריי אלן הוביל את בוסטון עם 14 נקודות, אבל רשם שיא עונתי שלילי של חמישה איבודים. פול פירס תרם 12 נקודות ושישה אסיסטים. אבל קלע 5 מ-14 מהשדה בלבד.

וושינגטון, עדיין הקבוצה הגרועה בליגה, כבר הפסידה בחמישה משבעת משחקי הבית שלה.   ביום רביעי היא ניצחה את אוקלהומה המצויינת 102-105, אבל ביום שישי הפסידה לדנבר 108-104. ״אנחנט משתפרים מדי משחק״, אמר מאמן הקבוצה פיליפ סאונדרס. ״אם ננצח את בוסטון זה יהיה צעד גדול קדימה״.

שתי הקבוצות הן מהגרועות בליגה בקליעה. בוסטון קולעת בממוצע 88.9 למשחק ואילו וושינגטון קולעת 87.4. התחזית - ניצחון לוושינגטון.

משחק מס' 167: וושינגטון וויזארדס‎ (+5) ‎ - בוסטון סלטיקס. ההימור: 1

תגובות

טלספורט בפייסבוק

9