קנסות כבדים בהפועל תא

בעקבות תצוגות הנפל של השבועות האחרונים הודיע היו"ר מוני הראל שכל מענקי גביע אופ"א שקיבלו השחקנים הופכים עכשיו לקנס. "מהפכה אדומה" צפוייה במתחם וולפסון.

יום ראשון 08 אפריל 2007
אשר גולדברג

היכולת החלשה של הפועל ת"א בשבועות האחרונים לא נעלמה הנהלת האדומים שהחליטה היום לעשות מעשה.

יו"ר הפועל ת"א, מוני הראל, הגיע היום לאימון הקבוצה והודיע כי כל המענקים שקיבלו השחקנים בעקבות הנצחונות בגביע אופ"א יהפכו לקנסות.

בהנהלת הפועל ת"א זועמים על היכולת העלובה שמציגה הקבוצה בשבועות האחרונים, אחרי שבתחילת כהונתו של ניר לוין הקבוצה רצה יפה והשיגה נצחונות.

תוצאת התיקו שהשיגה הפועל ת"א אתמול מול הפועל הפועל כפ"ס, והניצחון של מכבי ת"א מרחיק מאוד את האדומים מהמקום השני ומרחיק אותה מהופעה נוספת באירופה.

מהפך ניהולי בקיץ

מוני הראל וע"ד שחר בן עמי אמורים לבצע מהפך במבנה המקצועי של הפועל ת"א כבר בקיץ.

השם החם שאותו רוצים בחברת הניהול הוא גיא לוי, מאמן הנבחרת האולימפית. לוי ואנשי הפועל ת"א שומרים על קשר הדוק, וברור לשני הצדדים שבחודש יוני הקרוב, אחרי סיום אליפות אירופה לנבחרות צעירות, אפשר להביא את לוי היישר למתחם וולפסון.

בהפועל ת"א העלו גם את שמו של מאמן מכבי ת"א אלי כהן, אך בגלל מערכת היחסים החמה והידידותית בין שבין לוני הרציקוביץ למוני הראל לא תהיה פנייה למאמן המצליח של מכבי ת"א, עד שבקריית שלום תתקבל החלטה סופית בעניינו.

ראשי הפועל ת"א, שיפגשו ביומיים הקרובים עם ניר לוין, יבהירו לו כי אין בכוונתם להחליט בעניינו עד סיום העונה הרשמי.

הקפטן הוותיק יוסי אבוקסיס אינו צפוי להמשיך על כר הדשא בעונה הבאה. למרות שלאבוקסיס יש חוזה לעונה נוספת כשחקן פעיל, הוא יתבקש לעבור לאימון, ויקבל תפקיד מקצועי במחלקת הנוער או בבוגרים לפי זהות המאמן.

מבחינת הזרים ישנה אכזבה כללית מכולם. ההמתנה תהיה לזהות המאמן וכבר עכשיו מדברים על עזיבתם הוודאית של איבן יוליץ', וולינגטון דה סילבה וחאבייר פאאס. איבזיטו אוגבונה מסיים את חוזהו , ומנואל נייראה, יישאר רק אם יצליח להחלים לחלוטין מהפציעה הקשה שלו.

בהפועל ת"א יבחנו את ההצעות של מועדונים באירופה לרכוש את סלים טועמה ואליניב ברדה. המשך דרכו של שביט אלימלך בקבוצה יהיה הנושא הראשון בו ידונו בהנהלה, שבכל מקרה משכורתו תקוצץ משמעותית, אם יחליט להישאר בקבוצה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק