הסופר-קלאסיקו של המאכזבות

המלצת WINNER לליגת העל: פעם היה מדובר במשחק העונה, הערב ב'קרית אליעזר' יתמודדו ביניהן מכבי חיפה ומכבי תל אביב ב"משחק העונה" בין שתי המאכזבות הגדולות שלה

יום שני 23 ינואר 2012
מערכת TELESPORT

בשנים שעברו היה מדובר במשחק צמרת, בקרב מטורף בין האלופה בדרך כלל לבין זאת שרודפת אחריה. אז אמנם מכבי חיפה היא האלופה, אבל היא מדורגת רק במקום העשירי אחרי 21 מחזורים כשמכבי תל אביב מדורגת במקום החמישי, רחוקה 18 נק' מהמקום הראשון. 

מכבי חיפה מגיעה למשחק אחרי שלוש תוצאות תיקו בארבעת המשחקים האחרונים שלה, כשהניצחון האחרון הושג על מכבי נתניה, גם זה בקושי. הקבוצה מהכרמל הפסידה בשישה משחקים מתשעת משחקיה האחרונים. 

מכבי תל אביב, מן העבר השני, ניצחה בשלושה מתוך ארבעת המשחקים האחרונים שלה ובהם היא גם כבשה לא מעט שערים. לפני שבועיים, הפסידה מכבי ת"א איכשהו לרמת השרון בבית 1:0 אבל במחזור האחרון היא דרסה את הפועל באר שבע 0:4 בבלומפילד. 

בסיבוב הקודם, שתי הקבוצות חלקו ביניהן את הנקודות כשנפרדו בתיקו 1:1. הניצחון האחרון של מכבי ת"א בקרית אליעזר הושג לפני שמונה שנים !. מאז הפסידו הצהובים בשבעה מתוך 12 משחקים ששיחקו בחיפה. 

העונה, מכבי חיפה נראית רע מאוד, אך בכל זאת בבית היא משחקת קצת יותר טוב. לדעתנו, המשחק הזה זועק תיקו גדול ! מכבי חיפה, בכושרה, לא מסוגלת לנצח אפילו את האחרונה בטבלה, מכבי ת"א טובה יותר כרגע אבל הנתון הסטטיסטי לא יופר היום.

מבחינת הסגלים של שתי הקבוצות- בצד הירוק, אייל גולסה כשיר וצפוי לפתוח ב-11 הראשונים של אלישע לוי. תמיר כהן מחוץ לסגל. בצד הצהוב, ההרכב צפוי להיות זהה לזה שפתח במשחק הניצחון על ב"ש בשבת שעברה, כאשר גיז'רמו ישראלביץ', האריס מדוניאנין וניבאלדו אינם בסגל.

משחק מס' 249: מכבי חיפה - מכבי ת'א. ההימור: X (יחס 2.75)

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק