רוסיה ואירלנד בראש שמחתנו

משחק אחד מהליגה הרוסית ומחזור ליגה נוסף בליגה האירית ממלאים את טופס הווינר של יום שישי. רגע לפני שיוצאים לשתות מה עם קצת כדורגל?

יום שישי 22 יוני 2007
רועי רובינשטיין
משחקי יום שישי של הווינר יעמדו בסימן הליגה האירית שמגיעה למחזור החמישה עשר שלה והליגה הרוסית שם יערך משחק אחד ומסקרן במסגרת המחזור הארבעה עשר. 

משחק מספר 1: ספרטק מוסקבה - סאטורן

לאחר פתיחת עונה מעולה אלו לא בדיוק הימים הכי יפים של ספרטק מוסקבה, הקבוצה שהפסידה בארבעה מששת משחקיה האחרונים והשיגה רק שתי נקודות בשניים האחרים אמנם מצליחה להישאר במאבק האליפות בשל חולשתן ۩ל יריבותיה לצמרת אך היא עדיין בכושר רע.

יריבתה ביום שישי סאטורן היא בין היחידות בליגה אשר יכולות להחשיב את עצמן במצב יותר גרוע משל החבורה מבירת רוסיה. הקבוצה שניצחה לראשונה מזה שישה מחזורים בשבוע שעבר השיגה לפני אותו ניצחון רק ארבעה ניצחונות ߑמחזורים האחרונים רובם במשחקי חוץ בהם רשמה העונה חמישה תוצאות תיקו, הפסד אחד וטרם ניצחה. ההימור:X, היחס: 3.50.

משחק מספר 2: בריי וונדררס - סט. פטריק

אם יש משחק ביתי אחד קשה בעונה בליגה האירית זהו המשחק נגד מוליכת ߔטבלה סט. פטריק, כך וודאי חושבים אוהדי בריי שתארח ביום שישי את הקבוצה שדוהרת קדימה העונה. אם כי מבט מדוקק יותר על תוצאותיה האחרונות של המוליכה מגלה כי היא הפסידה בשני משחקי הליגה האחרונים שלה ובכלל מאזנה במשחקי החוץ העונה עומד על ארבעה ניצחונות, תיקו אחד ושני הפסדים.

אלו הם בהחלט חדשות טובות עבור בריי שגם מגיעה למשחק לאחר הפסד אך בבית היא מחזיקה בשלושה ניצחונות משישה משחקים. בריי נראת טוב מאד בבית בעוד סנט. פטריק אולי עדיפה אך תפסיד. ההימור: 1,  היחס: 2.55.

משחק מספר 5̺ דרי סיטי - דרוגהדה

השנייה בטבלה דרוגהדה רוצה מאד לנצח במשחק הקרוב בכדי להוכיח לכולם כי היא יצאה סופית מהמשבר שאליו נקלעה לפני מספר מחזורים אז הפסידה שני משחקים ברציפות. מאז היא ניצחה במשחק אחד וסיימה בתיקו במחזור הקודם.

̊גם דרי סיטי רוצה מאד לנצח לאחר שסיימה בשישה משבעת משחקיה האחרונים בתיקו וניצחה רק במשחק בודד. בבית שם ניצחה כבר פעמיים העונה, סיימה שני משחקים בתיקו והפסידה שלוש פעמים היא רוצה לנצח. למרות רצונה, נראה כי דרוגהדה עדיפה. ההימור: 2, היחס: 2.55.
Ȋ
בהצלחה למהמרים...

תגובות

טלספורט בפייסבוק