לברון ינחיל לאקסית הפסד נוסף?

המלצת WINNER ל-NBA: מיאמי היט תארח הלילה את קליבלנד קבאלירס, ולברון ג'יימס ינסה להנחיל לאקסית שלו את הפסדה הרביעי ברציפות

יום שלישי 24 ינואר 2012
מערכת TELESPORT
מיאמי היט תארח הלילה (בין שלישי לרביעי) את קליבלנד קבאלירס למשחק במסגרת ליגת ה- NBA. שתי הקבוצות לעולם ייזכרו בגלל המעבר של לברון למיאמי מקליבלנד בקיץ 2010. הלילה, ג׳יימס ינסה להנחיל לאקסית שלו הפסד רביעי ברציפות.

בעונה שעברה, ג׳יימס ניצח את הקאבס בשלושה מארבעה מפגשים, כשהוא קולע 27.5 נקודות בממוצע ורושם 8.3 אסיסטים ו-8 ריבאונדים. זאת במקביל לכך שקבוצתו לשעבר סיימה את העונה שעברה עם 63 הפסדים.

כעת, מיאמי במאזן טוב של 5-11 והיא הולכת השנה על התואר חזק ביותר, בעוד קליבלנד במאזן רע של 9-6, פתחה טוב אבל נעצרה לאחרונה.

ההיט מגיעה למשחק אחרי הפסד מביך למילווקי 92-81 ביום א׳, שעצר רצף של שלושה ניצחונות. ג׳יימס קלע 28 נקודות וקטף 13 ריבאונדים, אבל מיאמי רשמה שיא שלילי של נקודות, אחוז מהשדה של 37.3 ושיא שלילי של תשעה אסיסטים. הלילה מדובר עבור ההיט במשחק השלישי בארבעה ימים. 

״לא רוצים להשתמש בתירוצים אבל לוח הזמנים מפתיחת העונה פשוט רצחני״, אמר ג׳יימס. כריס בוש קלע 23 נקודות, במשחק בו ההיט הפסידה בפעם הראשונה בשבעה משחקים שהיא משחקת ללא דווין וויד שעדיין פצוע.

קיילי אירווינג מקליבלנד, אשר סומן כיורש של ג׳יימס, מוביל את טבלת הרוקיז עם ממוצע נקודות של 17.4, באחוז קליעה לשלוש נקודות של 42.5 ובאחוז קליעה מהשדה של 50 אחוז. הוא פותח בכל משחק ומשחק טוב אבל הקבוצה בהידרדרות.

אחרי שהפסידה ביום שישי לשיקגו, ששיחקה ללא דרק רוז, הקבוצה הובסה 121-94 על ידי אטלנטה למחרת. אנתואן ג׳מיסון אמר בגילוי לב: ״שיחקנו הפוך וזה מה שהוביל לתצוגות הנפל שלנו״.

התחזית - ניצחון קל למיאמי.

משחק מס' 206: מיאמי היט - קליבלנד קבאלירס 13+. ההימור: 1

תגובות

טלספורט בפייסבוק

f