מי תישאר בלתי מנוצחת?

המלצת WINNER ליורוליג: ריאל מדריד וסיינה, שתיהן פתחו את שלב הטופ 16 עם ניצחון, יתמודדו ביניהן הלילה בקרב על המקום הראשון בבית 6

יום רביעי 25 ינואר 2012
מערכת TELESPORT
המחזור השני בבית מס' 6 של היורוליג יפגיש הערב (רביעי) את ריאל מדריד וסיינה. שתי הקבוצות במאזן חיובי של 0-1 והן נפגשו בפעם האחרונה אשתקד, היה זה בקרב על המקום השלישי במפעל. 

מדריד אחרי ניצחון חשוב בשבוע שעבר בחוץ 80-81 על מלאגה, כשניקולה מורטיץ׳ קלע סל ניצחון עם הבאזר. סיינה ניצחה את בילבאו 67-81, כך שהמנצחת הערב תישאר הקבוצה היחידה שבלתי מנוצחת בבית.

יהיה זה המפגש השישי בין שתי הקבוצות מאז 2010, כאשר שתיהן היו באותו בית בטופ 16 בשלוש השנים האחרונות. בשנה שעברה סיינה הביסה את מדריד 77-95 ורשמה ניצחון חוץ ראשון על הלבנים - מה שהוביל לפיטוריו של המאמן אטורה מסינה. 

הרכז של מדריד סרג׳יו רודריגז פחות טוב מבו מקאלב של סיינה. בפורוורד של מדריד פליפה רייס טוב יותר משון סטונרוק של סיינה ומתחת לסלים יש שיוויון בין אנטה טומיץ׳ ממדריד לדייויד אנדרסון מסיינה. התחזית - ניצחון למדריד.

דייויד אנדרסון מסיינה אמר: ״קשה לנצח במדריד אבל עשינו את זה בעבר ואנחנו מאמינים בעצמנו״. פליפה רייס ממדריד אמר: ״זה קרב על המקום הראשון בבית, אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו להפסיד״.

משחק מס' 45: ריאל מדריד - סיינה (8+)

לשמיעת המלצה ממומחה הכדורסל האירופאי, אור אריה,  התקשרו  לקו המומחים 1900547000.

אור אריה, שמעניק את ההמלצה למשחק זה, השיג 80 אחוזי הצלחה בשבוע האחרון.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

b