חיפה רוצה את לואיס מרין

בלעדי. מכבי חיפה מוכנה לשחרר את מסודי, רפאלוב וגזל לנתניה תמורת הבלם מקוסטה ריקה, אבל בנתניה מסרבים. אנדרסון ודירסאו, בנוסף למסודי ואולארה, בדרך החוצה

יום ראשון 08 אפריל 2007
אשר גולדברג
במכבי חיפה כבר לא מדברים על שום דבר העונה. נראה היה שאחרי הניצחונות על מכבי והפועל ת"א קבוצתו של רוני לוי נמצאת בכיוון הנכון, אבל אז הגיע המשחק מול נתניה והוכיח שהעונה אין על מי לבטוח במכבי חיפה.

בקבוצה רוצים לסיים בשקט את העונה ולא לעשות בושות במשחק גביע המדינה (18 לחודש) מול בית"ר ירושלים. בקבוצה הסבירו: "מכבי חיפה אינה קבוצה של גביע. היא לא מצליחה במפעל הזה כבר זמן רב ואין סיבות מרכזיות שזה יקרה פתאום עכשיו. אין ספק שזו עונה בלי שום תהילה, שגם הניסיון להתלהב מגביע אופ"א נראה פתאום מגוחך".

במכבי חיפה מסמנים נקודות חלשות רבות ובשיחות בין יעקב שחר לרוני לוי מסומנים שחקנים רבים כמי שתרמו לאוירה המקצועית הקלוקלת על כר הדשא. עיקר החיצים מופנים כלפי הברזילאים חביאר דירסאו, שגרר את הקבוצה לחולשה מקצועית וגם יצר מתח בינו לבין שחקנים אחרים בקבוצה (תקרית הסטירה עם מגרלשוילי) ושביאר אנדרסון, שנידמה כי השתלב בקבוצה, אך הפך לחוליה חלשה בעיקר מבחינה מנטלית. השניים לא ימשיכו כמו גם אלן מסודי ורפאל אולארה הצ'יליאני.

בנושא גוסטבו בוקולי ורוברטו קולאוטי, המחזיקים חוזים לעונה הבאה, בקבוצה ימתינו להחלטות שיתקבלו לגביהם במועדונים ממקסיקו ובאירופה. לבוקולי הסיכוי הטוב ביותר להישאר.

למרות האכזבה משוק השחקנים הדרום אמריקאי, רוני לוי בודק רשימת קלטות ואמור לצאת לארגנטינה ואורוגוואי לבדוק אישית את רשימת המומלצים. במכבי חיפה היו רוצים לראות את בלם מכבי נתניה, לואיס מרין, בשורותיהם בעונה הבאה, אבל בנתניה כבר הבהירו שמרין חתום ל-3 שנים ואין סיכוי לשחררו גם תמורת אלן מסודי, ליאור רפאלוב ורביד גזל.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק