אם לא ננצח בוושינגטון, המצב קשה משחשבנו

המלצת WINNER ל- NBA: שארלוט בובקאטס, לה מאזן שלילי של 15-3, תתארח הלילה בוושינגטון, הקבוצה עם המאזן הגרוע בליגה (15-2) שביצעה חילופי מאמנים

יום רביעי 25 ינואר 2012
מערכת TELESPORT

וושינגטון וויזארדס תארח הלילה (בין רביעי לחמישי) את שארלוט בובקאטס למשחק במסגרת ליגת ה- NBA. וושינגטון במאזן הכי גרוע בליגה, החליפה השבוע מאמן בתקווה לעתיד טוב יותר. גם שארלוט\ שבמאזן רע, צריכה לחשוב על דרך לזעזע את המערכת שלה.

אחרי פיטוריו של פיליפ סאונדרס, וושינגטון תופיע בפעם הראשונה עם המאמן החדש רנדי וויטמן. הקבוצה, שניצחה רק פעמיים ב-17 משחקים, יודעת שכך זה לא יכול להימשך. וויטמן היה עוזר מאמן קודם לכן, וקשה לראות כיצד הוא לוקח קדימה קבוצה שקולעת רק 89.2 נקודות בממוצע למשחק, וסופגת 107.1.

ביום שני, וושינגטון הפסידה שוב, הפעם 103-83 לפילדלפיה. וויטמן, שצריך להיכנס מהר לעניינים אמר: "אני לא קוסם. המצב שלנו לא טוב, אבל לפעמים מאמן חדש מצליח להוציא יותר מהקבוצה שלו ואולי אני אראה דברים שקודמי בתפקיד לא ראה".

שארולט אף היא בצרות עם מאזן של 15-3, אחרי הפסד חמישי ברציפות 111-78 לניו יורק ניקס, במהלכו היא קלעה רק 27 סלי שדה באחוז של 32.9.

רכז הקבוצה די ג'יי אוגוסטין לא שיחק במשחק האחרון, והוא לא כשיר לשלושת המשחקים הקרובים. קמבה ווקרס קלע 22 נקודות, ג'ראלד הנדרסון הוסיף 15 ואמר: "אם לא ננצח בוושינגטון, אז המצב באמת יותר קשה ממה שחשבנו".

התחזית - ניצחון לוושינגטון.

משחק מס' 127:

וושינגטון וויזארדס - שארלוט בובקאטס (6+). ההימור: 1

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק