אין הרגשה של אליפות

כך אמר שחקן בבית"ר ירושלים. השחקנים מגיעים לאימון כאילו מדובר בבילוי בשכונה, אין דריכות לקראת המשחק מול בני יהודה, והגרוע מכל: מחנות בתוך הקבוצה. מה עובר על בית"ר ירושלים

יום ראשון 08 אפריל 2007
אשר גולדברג

בית"ר ירושלים אינה מצליחה להתלכד סביב עצמה. הדרך לאליפות הראשונה של יוסי מזרחי כמאמן בית"ר ירושלים אינה מתחברת, דווקא בתוך ההתנהלות העצמית. שחקנים רבים יודעים כי מקומם מובטח על קצה הספסל ובאים לאימונים כאילו מדובר בבילוי שכונתי של יום שישי.

שחקן בבית"ר אמר ל-TELESPORT בעקבות ההתנהלות של סוף השבוע: "בתוך האימונים יש שתי קבוצות בבית"ר ירושלים. המזל הוא שיוסי מזרחי הוא המאמן. כל מאמן אחר היה מתפרק ולא זוכה באליפות. פשוט אין התלהבות והרגשה שדבר גדול הולך לקרות בבית וגן ובאיצטדיון טדי".

למרות שהפער ממכבי ת"א קטן ל-4 נק' בלבד, דבר זה אינו מדאיג את המאמן ושחקניו. למרות המשחק הקשה מחר (שני) מול בני יהודה בבלומפילד, לא מורגשת אוירה של משחק שבאים אליו בשיא המוכנות והדריכות.

טוטו תמוז ימשיך לשבת על הספסל ובמקומו יפתח בהרכב עמית בן שושן. בקבוצה ישנה הרגשה שתמוז אינו מצליח להפריד בין בית"ר ירושלים ואירועי קבלת הדרכון הישראלי ומשחקי נבחרת ישראל.

מבין הזרים החדשים מברזיל, אמור שוונקי להמשיך ולקבל את חולצת ההרכב. שני האחרים, רומליו וטוטו, כבר השלימו עם הפיכתם לשחקני אימונים בלבד.

שחקן בכיר נוסף שבקבוצה לא מטפלים בו נכון מקצועית הוא הבלם, תומר בן יוסף, שאיבד את מקומו בהרכב לאריק בנאדו ואינו מצליח לחזור לתמונה.

בקבוצה מצפים שלפחות 2,000 אוהדים יהיו מחר באיטצדיון בלומפילד.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק