דרוגבה רוצה כרטיס לשלב הבא

המלצת WINNER לאליפות אפריקה: חוף השנהב המעולה יכולה, בנצחון הערב על בורקינה פאסו, להבטיח את העפלתה לסיבוב הבא באליפות אפריקה, לאחר שניצחה את סודן במשחק הראשון

יום חמישי 26 ינואר 2012
מערכת TELESPORT

חוף השנהב המעולה יכולה בנצחון הערב (חמישי) להבטיח את העפלתה לסיבוב הבא באליפות אפריקה, לאחר שניצחה את סודן 0:1 במשחק הראשון. בורקינה פאסו, מצד שני, היתה חסרת מזל בהפסד 2:1 לאנגולה, אז מבחינתה מדובר משחק של להיות או לחדול.

נבחרתו של דידייה דרוגבה הגיעה כפייבוריטית חזקה לזכייה בתואר, אך היא ידועה כנבחרת שנוטה לאכזב במשחקים חשובים. לכן, היא תרצה להוכיח שהיא מועמדת רצינית להניף את הגביע.

הנבחרת היתה רחוקה מלהרשים במשחק מול סודן, אך הצליחה לנצח בזכות שער של הקפטן דרוגבה. למרות היכולת הדלה, המאמן לא יערוך שום שינוי ובין השחקנים שיעלו נראה את האחים קולו ויאיה טורה, סלומון קאלו, ג'רביניו וכמובן דרוגבה.

בורקינה פאסו העפילה בקלות לאליפות ובמשחקי ההכנה הציגה יכולת טובה במשחקים מול מאלי, גינאה וגבון, אך ההפסד חסר המזל לאנגולה בפתיחה תקע לה מקל בגלגלים וכנראה הוא מה שימנע ממנה להגיע לרבע הגמר.

יש לנבחרת שחקנים טובים כמו ג'ונתן פיטרופה ואלן טראורה, שניהם משחקים בצרפת, שיכולים להקשות על הגנת חוף השנהב. אבדו ראזאק טראורה, המשחק בפולין, ייעדר עקב בעיות טכניות.

משחק מס' 192: חוף השנהב - בורקינה פאסו. ההימור: 1

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק