אידסון: ״אני כל כך מתרגש״

המלצת WINNER ליורוליג: אקס מכבי תל אביב יתארח הערב עם ברצלונה בהיכל נוקיה אצל קבוצתו לשעבר. מי מהן תישאר מושלמת בתום המחזור השני?

יום חמישי 26 ינואר 2012
מערכת TELESPORT
מכבי תל אביב וברצלונה השלימו אמש את ההכנות לקראת הקרב ביניהן הערב (חמישי), שלפחות זמנית יכריע מי מבניהן תחזיק במקום הראשון בבית אחרי ששתיהן ניצחו בשבוע שעבר, וכנראה הוציאו את קאנטו ופרטיזן מהמירוץ.

מי שיעמוד הערב במרכז תשומת הלב הוא כמובן צ׳אק אידסון, שחוזר לשחק בהיכל נוקיה ואמש ערך עם קבוצתו אימון בהיכל. ״אני מרגיש ששבתי הביתה״, אמר אידסון. ״אני קשור מאוד למכבי, לקהל, לאנשים, למאמן. אני חייב הרבה למועדון הזה. לא הייתי מקבל מבארסה חוזה כזה אם לא הייתי עובר קודם במכבי ואני אסיר תודה ומדבר על המועדון רק דברים טובים״.

בברצלונה ישחק קרלוס נבארו, שלא שיחק בשבוע שעבר בגלל פציעה, למרות שמאמן בארסה צ׳אבי פסקוואל אמר כי הוא אינו כשיר במאה אחוז.

במכבי יחסר גיא פניני שלא יתלבש. המאמן דייויד בלאט אמר: ״המקום הראשון בבית לא חשוב. אני קונה תסריט כמו בשנה שעברה שהפסדנו לבארסה פעמיים ועלינו לפיינל פור. כבר התרגלתי ששחקנים ששיחקו אצלי מצטיינים כשהם פוגשים אותי ולא אתפלא אם זה מה שיקרה עם אידסון. אנחנו מוכנים לכל תסריט״.

בארסה ניצחה את מכבי בכל ארבעת המפגשים האחרונים ביניהן, אבל הקטאלונים שסיימו את השלב המוקדם במאזן אדיר של 1-9 נמצאים לאחרונה בירידה, בעוד שמכבי כבר התגברה על עזיבתו של ג׳ורדאן פארמאר ל- NBA והיא מתפקדת כמכונה משומנת. האווירה בקבוצה משוחררת וטובה ונראה כי הפעם היא תחגוג ניצחון על בארסה.

משחק מס' 197: מכבי תל אביב - ברצלונה (2+). ההימור: 1

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק