ניר לוין צריך להמשיך במכבי

נכון שאין לו יחסי ציבור, אבל ניר לוין מתאים למכבי תל אביב הרבה יותר מקשטן שיביא לקרית שלום סוללה נוספת של שחקני רכש ווספק אם יצליח לשבור את המנחוס

יום חמישי 26 ינואר 2012
שלמה חסיד
   היחס של מכבי תל אביב לניר לוין מזכיר לי את היחס של מועדון הכדורסל של מכבי לדייויד בלאט לפני מספר שנים. ידעו שהוא איש מקצוע מעולה אבל תפסו ממנו מובן מאליו ולכן הרשו לעצמם להציע לו להיות העוזר של פיני גרשון.

אותו הדבר קורה עם ניר אצל גולדהאר. תאמינו לי שאם מיץ׳ לא היה תופס מניר איש מקצוע מהמעלה הראשונה בארץ - הוא לא היה נותן לו להיות הסמכות הבלעדית בנוער, ובטח שלא היה מפקיד בידיו את הבוגרים לחצי עונה.

אז עכשיו ניר מאמן את הבוגרים עד לסיום העונה, כשברקע מרחפות שמועות שמי שידריך את מכבי בשנה הבאה יהיה אדם אחר, מה שגורם לשחקנים לתת פחות כבוד לניר כמו שביום שני אלירן עטר לא לחץ את ידו אחרי חילוף.

20 שנה אני מכיר את ניר לוין. .אז נכון שאין לו יחסי ציבור, אבל הוא מתאים למכבי הרבה יותר מקשטן שיביא לקרית שלום סוללה נוספת של שחקני רכש ווספק אם יצליח לשבור את המנחוס שהוא עצמו יצר.

לוין, בניגוד לקשטן, הוא מאמן מתקדם, יסודי, בעל יחסי אנוש מדהימים ויש לו חיבור מצוין עם השחקנים הצעירים. הוא מאמין בהם והם מרגישים איתו בנוח. בקיצור - ניר לוין זה העתיד של מכבי.

רן בן שמעון כבר הוכיח בקריית שמונה שאפשר להצליח בלי כוכבים ואם ניר יקבל את השרביט בעונה הבאה זה בדיוק מה שהוא יעשה בקרית שלום.

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק