המוליכה מול האחרונה

המלצת WINNER לליגה האוסטרלית: מפגש קצוות בין גולד קוסט יונייטד, נועלת הטבלה, וסנטרל קוסט מארינס, המוליכה- כיצד הוא יסתיים?

יום שישי 27 ינואר 2012
מערכת TELESPORT

המחזור ה-19 בליגה האוסטרלית הראשונה יפגיש בשישי בבוקר (שעון ישראל) את גולד קוסט יונייטד וסנטרל קוסט מארינס. ערב המשחק, גולד קוסט נועלת את הטבלה כשהיא במקום העשירי עם 14 נקודות במאזנה ואילו סנטרל קוסט במקום הראשון ולה 40 נקודות. 

בגולד קוסט יחסר דילן מקליסטר הפצוע, כשפול ביקמנס נמצא בהולנד בענייני משפחה. ג'ון האצ'ינסון מסנטרל קוסט מושעה, והחלוץ הצעיר מוסטפה אמיני פצוע בקבוצה.

גולד קוסט לא ניצחה משחק מזה כחודש ימים, מאז הניצחון בבית על בריזביין 0-1. הקבוצה הפסידה בשלושה מארבעת משחקיה האחרונים, והיא מתקשה בהתקפה ובהגנה, ובאופן כללי היא בתקופה חשוכה וספק אם תוכל לצאת ממנה במשחק כל כך קשה.

סנטרל קוסט אחרי ניצחון 2-3 על אדלייד ורצף של 15 משחקים ללא הפסד. מה שמרשים במיוחד אצל הקבוצה הוא שהיא לא עוצרת למרות לוח הזמנים הרצחני שקבע לה שני משחקי אמצע שבוע בנוסף ללוח הזמנים הרגיל. נראה כי הקבוצה בדרך להשיג ניצחון נוסף.

גולד קוסט לקחה שתי נקודות משני המפגשים שלה מול סנטרל קוסט בחוץ השנה. בשלושת משחקיה האחרונים בגולד קוסט, סנטרל קוסט ניצחה פעם אחת, הפסידה פעם אחת וסיימה משחק אחד בתיקו.

משחק מס' 3: גולד קוסט יונייטד - סנטרל קוסט מארינס. ההימור: 2

תגובות

טלספורט בפייסבוק

9