קרב צמוד צפוי בין האנובר לנירנברג.

המלצת ווינר לבונדסליגה: רק שלוש נקודות מפרידות בין שתי הקבוצות הגרמניות. האנובר לא הפסידה כבר חמישה משחקים כאשר נירנברג מגיעה לאחר שני נצחונות רצופים

יום שישי 27 ינואר 2012
רועי אזיקרי

 משחקי המחזור ה-19 בבונדסליגה יחלו ביום שישי במשחק בין האנובר לנירנברג.

רק שלוש נקודות מפרידות בין שתי הקבוצות הגרמניות. האנובר לא הפסידה כבר חמישה משחקים (בהם סיימה בתיקו) כאשר נירנברג מגיעה לאחר שני נצחונות רצופים על הרטה ברלין בבית ולברקוזן בחוץ.

בהאנובר נמצא את מוחמד עבדאללה. אל תטעו לשם לבלבל אתכם. מדובר בשחקן נורבגי שכבש העונה 9 שערי ליגה עד כה. כמעט חצי ממאזן הקבוצה שעומד על עשרים שערים בלבד. לצידו לא יופיע הפעם דידייה יה קונאן, שמופיע עם חוף השנהב באליפות אפריקה, כמו קארים הגוי, הבלם הטוניסאי שנמצא באליפות גם כן. מגן נוסף שלא ישחק הוא כריסטיאן שולץ, לשעבר בורדר ברמן, שפצוע.

נירנברג, שמאזנה בחוץ עומד על 3 נצחונות מול 6 הפסדים, תחסר את חאבייר פינולה הארגטינאי ואת טים קלוסה המגנים שפצועים יחד עם טימותי צ'נדלר חלוץ אמריקאי צעיר.

המשחק חשוב לשתי הקבוצות. האנובר מצד אחד רוצה להגיע לאירופה גם בעונה הבאה וזקוקה לנקודות בשביל להיצמד לחבורת הצמרת, מצד שני נירנברג רחוקה רק 3 נקודות מהקו האדום. כזכור היא גם רחוקה רק 3 נקודות מהאנובר במרכז טבלה מאוד צפוף בבונדסליגה.

משחק מספר 34. האנובר-נירנברג. ההימור: איקס

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק