בבני יהודה מהמרים על אסולין

בשכונה מהמרים כי החלוץ יהפוך למלך השערים לאחר המשחק הערב (20.50) מול בית"ר ירושלים. ראובן עובד חוזר להרכב של שירזי, גם אניימה שב לאחר שהחלים מפציעה

יום שני 09 אפריל 2007
אשר גולדברג

בני יהודה פותחת היום בסדרה של שלושה משחקים ברציפות באיצטדיון בלומפילד נגד שלושת המובילות את הטבלה. הערב תגיע ליפו בית"ר ירושלים שמאמינה בכוחה לנצח את בני יהודה.

בבני יהודה מנסים שלא לשדר לחץ ולא לדבר על הקו האדום המרוחק רק חמש נקודות מהשכונה. בני יהודה מוכנה למשחק ולרשותו של המאמן ניצן שירזי עומד סגל מלא ומרוכז במשימת ההישארות בליגת העל.

השוער הניגרי וינסנט אניימה חוזר להרכב אחרי שהחלים מפציעה מתמשכת. להרכב חוזר אחרי שבועיים של "סדרת חינוך", ראובן עובד שאינו מתייחס לאירועים מול האוהדים ומרוכז כולו במשימה נגד בית"ר ירושלים. גם הקרואטי הרוויה קובאצ'ביץ' שבילה זמן רב בחוץ התאושש מהפציעה וכשיר למשחק.

בבני יהודה מאמינים בחלוץ ליאור אסולים שיעזוב בסיום העונה. כמעט כל השחקנים מהמרים על אסולין שיכבוש הערב את השער או השערים שיביאו לנצחונה של בני יהודה. בשכונה מהמרים: "ליאור אסולין יהיה אחרי המשחק נגד בית"ר ירושלים בראש טבלת מלך השערים".

השחקנים הבטיחו בשיחות אישיות להעניק מתנת יום הולדת 50 ליו"ר חזי מגן. בבני יהודה החליטו להקפיא את כל ההחלטות המקצועיות בנושא שחרור שחקנים עד שהקבוצה תבטיח את ההישארות בליגת העל.

שחקן בכיר בקבוצה אמר: "אם לא נצבור לפחות נקודה אחת, מצבנו בליגה קשה. בשבוע הקרוב אנחנו נגד הפועל ת"א הזועמת ואילו הכח עמידר ר"ג נגד הפועל פ"ת המפורקת". 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק