פאר נפצעה - בספק לטורניר

הטניסאית הישראלית נחתכה בידה כשמעדה באימון, השתתפותה בצ'רלסטון מחר מוטלת בספק - פאר אמורה לשחק גם בזוגות עם אובזילר. אביה: אם יהיו רק כאבים היא תשחק

יום שני 09 אפריל 2007
אורן קורנפלד, שרון חלבי

מכה קשה לטניסאית הבכירה של ישראל, שחר פאר שנפצעה במהלך אימון יום שישי בארה"ב וספק אם היא תשתתף בטורניר צ'רלסטון אותו היא אמורה לפתוח מחר.

תחילה חשב הצוות הרפואי כי מדובר בחתך קל שלא ימנע ממנה להשתתף בטורניר, אך היום התברר כי החתך הוא עמוק יותר. מאוחר יותר הערב תתקבל ההחלטה איך לנהוג.

פאר שדורגה חמישית בטורניר וקיבלה כרטיס חופשי לסיבוב השני נפלה ונחתכה בידה וברגלה, כאשר מחר היא אמורה לפגוש את המנצחת בהתמודדות מול יוליאנה פדאק האוקראינית לז'י צ'נג הסינית.

פאר אמורה גם לשתף פעולה עם ציפי אובזילר בטורניר הזוגות, כחלק מההכנה לקראת משחק הפדרציה מול קנדה ב-21-22 לחודש. הצמד הישראלי אמור להתמודד מול לורדס לינו דומיגז הספרדיה ומיכאלה קרייצ'ק מהולנד, זאת במידה ופאר תהיה כשירה עד אז.

דוביק פאר אביה הסביר את הפציעה: "שחר חתכה את כף היד ביום שישי במהלך ריצת שחרור כשהיא נתקלה במשהו. היא נפצעה גם ברגל, אבל הפציעה שם לא נוראית. ביד היא נחתכה, וצוות ה-WTA היה שם כדי לטפל בה. היום נתנו לה אנטיביוטיקה, ואני יודע שהיא מאוד רוצה לשחק. אני מבטיח שאם יהיו לה רק כאבים, היא תעלה לשחק".

דירוג: פאר נותרה במקום ה-15

שחר פאר נותרה במקום ה-15 בעולם, כך עפ"י דירוג הטניס שפורסם הבוקר.

אנה סמשנובה עלתה מקום אחד והיא 89 בעולם. ציפי אובזילר עלתה שני מקומות למקום ה-98. ייבגניה סברנסקי עלתה 2 מקומות והיא מדורגת 192 בעולם.

בצמרת הדירוג הנשי אין שינוי. ז'סטין הנין ראשונה לפני מריה שראפובה, אמילי מורזמו, קים קלייסטרס וסבטלנה קוזנייצובה.

נועם אוקון ירד 7 מקומות והוא מדורג 178 בעולם. דודי סלע נשאר במקום ה-203. הראל לוי ירד מקום אחד ל-287 בעולם.

בצמרת דירוג הגברים אין שינוי. רוז'ה פדרר מוביל לפני רפאל נדאל, אנדי רודיק, ניקולאי דוידנקו ופרננדו גונזאלס.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק