ישראל נחלצה ממפגש עם פדרר

דיוויס: נבחרת הטניס עלתה 8 מקומות למקום ה-19 ותהיה לא מדורגת בהגרלה ברביעי - גם שוויץ לא בין המדורגות. בין היריבות האפשריות: קרואטיה, אוסטרליה, צ'ילה, אוסטריה

יום שלישי 10 אפריל 2007
מערכת TELESPORT

הבוקר ( שלישי ) התפרסם הדירוג החדש של גביע דיוויס שהיטיב עם ישראל מכל הבחינות.

ישראל קפצה מהמקום ה-27 למקום ה-19 וכרגע היא מדורגת שניה מהנבחרות ששיחקו בבית 1 בשנה החולפת (אחרי סלובקיה).

הזוית המעניינת מהבחינה הישראלית היא הנבחרות אותם היא תוכל לפגוש במשחקי פליאוף העליה לבית העליון בהגרלה שתיערך מחר (רביעי) בצהריים במשרדי ההתאחדות העולמית בלונדון.

ישראל לא תדורג בהגרלה ותהיה אחת משמונה הנבחרות הלא מדורגות שיפגשו בשמונה נבחרות מדורגות.

הדירוג החדש מיטיב עם ישראל מכיוון שבמידה ולא תעפיל לבית העליון, ותאלץ לשחק שנה נוספת בבית 1 היא תהיה ב4 הנבחרות המדורגות. המשמעות היא שישראל תתחיל ישירות מהסיבוב השני ותזכה להגרלה נוחה יחסית.

בדירוג עצמו חלה הפתעה קטנה כששוויץ של רוז'ה פדרר נותרה מחוץ לשמונה המדורגת ואוסטריה נכנסה במקומה.

היריבות האפשריות של נבחרת ישראל: קרואטיה (חוץ), אוסטרליה (הגרלה), סלובקיה (בית), בלארוס (בית), צ'ילה (הגרלה), רומניה (חוץ), אוסטריה (בית), צ'כיה (חוץ).

קפטן נבחרת ישראל, אייל רן אמר: " דבר ראשון, זה כבוד גדול בשבילי להיכנס לרשימת 20 הנבחרות הגדולות בעולם מכיוון שלא היינו שם כבר הרבה זמן. הדירוג מטיב איתנו מכיוון שיש לנו יותר סיכוי לשחק בבית.

"כמובן שאשמח שנשחק בבית אך בכי חשוב מבחינתי זה להתרכז בנבחרת שלנו ובלהכין את הבחורים שלנו למפגש כי בסופו של דבר אני מאמין שהכול תלוי בנו וכל הגרלה היא אפשרית".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק