במשחק אחד הכל יכול לקרות

עודד קטש התייחס לסיכויי מכבי ת"א ביום חמישי נגד צסק"א מוסקבה: מכבי קיבלה במשחק האחרון ביטחון. מאמן גליל הוסיף: ביינום יהיה שחקן המפתח

יום שלישי 10 אפריל 2007
שלמה חסיד

מכבי ת"א תפגוש ביום חמישי את צסק"א מוסקבה במשחק המכריע בסדרת רבע גמר היורוליג.

מאמן הפועל גליל עליון, עודד קטש, התראיין ל-TELESPORT והתייחס לסיכויי מכבי בסדרה.

קטש
: "למכבי יש סיכוי למרות שהוא לא גבוה. צסק"א פייבוריטית. היות וצסק"א מאוד אגרסיבית, כל ההכנה למשחק צריכה להיות על מידת האגרסיביות למשחק הזה. 

"מכבי קיבלו במשחק האחרון ביטחון שלא היה להם בכל העונה האירופית. הכל יכול לקרות במשחק אחד, אבל יהיה מאוד מאוד קשה. אני צופה משחק עם מספר נקודות נמוך".

על שחקן המפתח במשחק: "לטעמי מעבר לכך שניקולה צריך להיות טוב כמו תמיד, אני חושב שהמפתח הוא וויל ביינום. 

"הוא הגארד היחיד שיכול גם להוביל את הכדור בביטחון וגם לקחת החלטות. יש לו יכולת טובה מאוד וראינו את זה בעיקר בחצי השני במשחק ביום חמישי. 

"אחרי החצי הראשון צסק"א נהיו מאוד אגרסיביים, אבל ביינום נתן חצי שני הכי טוב שלו במכבי. הוא ניהל את המשחק, שלט במהלכים והיה פשוט גדול".

על תפקודו של ביינום כרכז: "אני חושב שהוא עדיין לומד. זו השנה הראשונה שלו. מהר מאוד הספידו אותו. 

"יש לו יכולות מדהימות. אם הוא ישפר את קבלת ההחלטות שלו, אז הוא יכול להיות בין הרכזים הטובים באירופה.

קטש התייחס גם לליאור אליהו: "הגנה זה מרכיב מאוד חשוב במשחק. ליאור פוטנציאל מאוד גדול. יש לו גוף והוא אתלט. אם הוא יתחזק, אין סיבה שהוא לא יהיה שומר טוב".

קטש גם דיבר על המחנה של נייקי של עומרי כספי: "נ.ב.א זה לא משהו שמרגש אותי. כולם יכולים להיות שם. השאלה מה עושים שם. גם עומרי וגם ליאור הם כשרונות, אבל הם צריכים לקבל מוסר עבודה, לעבוד קשה ולהשתפר משנה לשנה".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק