2

שחר פאר נותרה במקום ה-16

דירוג טניס: שחר פאר, שתשחק היום מול טמרין טנסוגרן בפתיחת טורניר ווימבלדון, נותרה במקום ה-16 בעולם בדירוג ה-ATP. אובזילר, שתפגוש את מיכאלה קרייצ'ק, נותרה במקום ה-81. הראל לוי צנח למקום ה-145

יום שני 25 יוני 2007
מערכת TELESPORT
 הלילה, רגע לפני שיוצא לדרך טורניר ווימבלדון, פורסם דירוג ה-ATP השבועי, של הטניסאים.

שחר פאר, שהודחה ברבע גמר טורניר איסטבורן, ותתמודד הצהריים מול טמרין טנסוגרן, בפתיחת טורנירĠווימבלדון, נותרה במקום ה-16 בעולם עם 1477 נקודות דירוג. שחר תהיה מדורגת במקום ה-16 גם בטורניר ווימבלדון.

גם במיקומה של ציפי אובזילר לא חל שינוי והיא נותרה במקום ה-81 בעולם עם 382 נקודות דירוג. אנה סמאשנובה, שתשתתף בטורניר ווימבלדון בפעם האחרונה בקריירה, תופסת את המקום ה-166.

ג'וסטין הנין הבלגית, שזכתה בטורניר איסטבורן, ונמצאת בכושר מצויין, מוליכה את הדירוג. שראפובה, יאנקוביץ', מורסמו וקוזנצובה סוגרות את החמישייה הפותחת.

בגיזרת הגברים, נועם אוקון, המחבט הבכיר שלנו, נותר במקום ה-183. דודי סלע נותר במקום ה-196 ואילו הראל לוי צנח עוד 4 מקומות, למקום ה-145 בעולם.

אנדי רם ויוני ארליך, הצמד הישראלי, שידורג 7 בטורניר ווימבלדון, נותר במקום ה-13 בדירוג הזוגות.

רוז'ה פדרר השוויצרי, שרוצה לשחזר את היߩגו של ביירון בורג וזכות בטורניר ווימבלדון בפעם החמישית, מוליך כמובן את דירוג הגברים ואחריו רפאל נדאל, אנדי רודיק, ניקולאי דוידנקו ונובאק דיוקוביץ.

תגובות

טלספורט בפייסבוק