ביתר עם הפועל בגביע הטוטו

האלופߔ הוגרלה לבית 2 עם מחזיקת הגביע, בני יהודה והפועל כפ"ס. מכבי חיפה בבית 1 עם נתניה, אשדוד והרצליה. מכבי ת"א בבית 3 עם קרית שמונה, סכנין ומכבי פ"ת

יום שני 25 יוני 2007
אשר גולדברג

הגרלת הבתים של גביע הטוטו לעונה הקרובה נערכה בצהריים במשרדי ההתאחדות לכדורגל.

בית"ר ירושלים הוגרלה לבית המסקרן, בית 2, יחד עם הפועל ת"א, בני יהודה והפועל כפ"ס. כבר במחזור השני, ב11 באוגוסט, ייפגשו הקבוצות.

מכבי ת"א הוגרלה לבית 3 יחד עם מכבי פ"ת, בני סכנין והפועל קרית שמונה. הצהובים יפתחו את העונה בישראל במשחק בית נגד קרית שמונה.

מכבי חיפה תשחק בבית 1 עם מכבי נתניה, מ.ס. אשדוד ומכבי הרצליה. הירוקים יתחילו את העונה בארץ, בהרצליה, האיצטדיון בו סיימו את העונה הקודמת

משחקי המחזור הראשון:

מ.ס. אשדוד - מכבי נתניה, מכבי הרצליה - מכבי חיפה, הפועל ת"א - בני יהודה, בית"ר ירושלים - הפועלĠכפ"ס, מכבי ת"א - קרית שמונה, בני סכנין - מכבי פ"ת.

השנה חל שינוי במתכונת המפעל כאשר יהיו 3 בתים עם 4 קבוצות כ"א לעומת 2 בתים בשנה שעברה. לאחר שני סיבובים, 2 הראשונות מכל בית יעלו לרבע הגמר יחד עם 2 הקבוצות שיסיימו במקום השӜישי עם המאזן הטוב ביותר. משחקי רבע הגמר ייערכו בשיטת בית וחוץ.

המפעל יתחיל ב-4 באוגוסט. רבע הגמר ייערך ב-27-28/11/07 וב-4-5/12/07. חצי הגמר ישוחק ב-11-12/12/07. הגמר ייערך ב-19/12/07.

גביע הטוטו לאומית

קבוצות הליגה הלאומית חולקו ל-2 בתים של שש קבוצות בכל בית כשהמשחקים יערכו בשיטת ליגה (בית וחוץ).

בתום שני הסיבובים (10 משחקים) תעפלנה להגרלת חצי הגמר שתי הראשונות בכל בית (סה"כ 4 קבוצות) כשמשחקי חצי הגמר ייערכו במגרש נייטראלי כמו גם משחߧ הגמר.

בית א': בני לוד, הפועל חיפה, אחי נצרת, הפועל פ"ת, עירוני ראשל"צ, הפועל רעננה.

בית ב': עירוני רמה"ש, נצרת עילית, הפועל ר"ג, הפועל ב"ש, הכח עמידר ר"ג, הפועל עכוĮ

גביע הטוטו ארצית

המשחקים ייערכו בשיטה זהה לאלו של גביע הטוטו לליגה הלאומית.

בית א': מכבי השקמה/רמת חן, בני ג'דידה, טירת הכרמל, נס ציונה, בית"ר/שמשון ת"א, בני לוד.
בית ב': הפועל מרמורק, הפועל ירושלים, מכבי כפר קנא, הפועל אשקלון, קרית אתא, בני טמרה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק