הפציעה השפיעה על ההכנה

שחר פאר סיימה את דרכה בצ'רלסטון אחרי שנוצחה 6:2 6:3 מול ז'י צ'נג הסינית והפסידה גם עם אובזילר בזוגות. ואלנסיה: סלע הדיח את אוקון, הראל לוי ניצח ועלה לסיבוב ה-3

יום חמישי 12 אפריל 2007
אורן קורנפלד
שחר פאר הודחה כבר בסיבוב השני של טורניר צ'רלסטון, פלורידה (סך פרסים של 1,340,000 דולר). הישראלית המדורגת 5 בטורניר הפסידה 6:2 6:3 לז'י צ'נג הסינית המדורגת 38 בעולם.

במערכה הראשונה הסינית שברה פעמיים את פאר בדרך ל-2:6. במערכה השנייה פאר השיגה שבירה במשחקון השישי והשוותה ל-3:3. הסינית שברה בחזרה ועלתה ל-3:4. צ'נג ניצחה גם את המשחקון הבא ועלתה ל-3:5. הסינית שברה פעם נוספת בדרך ל-3:6 וניצחון במשחק.

כזכור, פאר היתה בספק לטורניר לאחר שנפצעה באימון. בסופו של דבר, פאר החליטה לשחק, אך סיימה את דרכה מוקדם מהצפוי.

מאוחר יותר, ניסו פאר ואובזילר לחזק את המשחק הזוגי שלהן לקראת מפגש גביע הפדרציה הקרוב של ישראל. הניסיון לא עלה יפה והשתיים הודחו מטורניר הזוגות, אחרי שהפסידו לדומינגז וקרייצ'ק 6:3 ו-6:2.

פאר אמרה בסיום המשחק: "היא שיחקה בצורה שלא תאמן ולא מצאתי דרך לנצח אותה. הפציעה במשחק לא השפיעה אבל זה השפיע מסביב בכל מה שקשור להכנה המנטלית ובהכנה לקראת הטורניר. בכל מקרה אין תירוצים, היא הייתה טובה ממני במשחק".

פאר הוסיפה: "זה המשחק הראשון שלי על החימר ואני אמשיך לעבוד כדי להשתפר. מה שחשוב כרגע זה המשחק בגביע הפדרציה מול קנדה. בזוגות ציפי הייתה טובה. היו לנו הזדמנויות רבות ולא ניצלנו אותן. המשחק היה צמוד ובכל מקרה הייתה לנו הכנה לקראת גביע הפדרציה. ביום ראשון אנחנו נוסעות לקנדה".

סלע ניצח את אוקון, לוי בסיבוב השלישי

דודי סלע ניצח 4:6 5:7 בדרבי ישראלי את נועם אוקון בסיבוב הראשון של הטורניר הצ'לנג'ר, ולנסיה, בארה"ב (סך פרסים של 50,000 דולר). אלוף ישראל יפגוש בשלב הבא את סקוביל ג'נקינס האמריקני.

הראל לוי, שכבר העפיל אתמול לסיבוב השני, גבר הלילה 6:7 (6:8), 4:6 על ספ ורבורג האמריקאי המדורג 187 בעולם.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק