היתרון שלנו הוא בביתיות

נציגת בני סכנין לא מודאגת מממשחק הגביע מול מכבי ת"א. מנכ"ל בני לוד, איסמעיל אזברגה, שהוגרל למשחק חוץ מול המנצחת במשחק בין חיפה לבית"ר: "זו הגרלה אכזרית"

יום חמישי 12 אפריל 2007
אשר גולדברג
הגרלת גביע המדינה בכדורגל שנערכה הערב, לא הולידה מפגשים בין שתי קבוצות מליגת העל. בהיעדר מפגשים כאלה, המשחק המרכזי הוא בין מוליכת להליגה הלאומית, בני סכנין, לקבוצה במקום השני בליגת העל, מכבי ת"א.

נציגת בני סכנין, שתארח את מכבי ת"א: "הגרלה קשה, קבוצה שמתמודדת לאליפות. מה שמקל על הקבוצה הוא יתרון הביתיות. הקהל של סכנין מלווה אותה לכל הדרך בכל ליגה. ניצחנו את נתניה בנתניה והוכחנו שאנחנו ראויים לליגת העל, המשחק מול מכבי הוא עוד צעד בכיוון."

מאמן מכבי ת"א, אלי כהן: "כפי שאמרתי בפעם הקודמת וגם לפני ההגרלה הנוכחית, כל הגרלה מתקבלת בברכה, בין אם מדובר בקבוצה הכי חזקה מליגת העל ובין אם מדובר בקבוצה הכי חזקה בליגת המשנה. אנחנו מבחינתנו צריכים להמשיך ולהתכונן לכל משחק כאילו מדובר במשחק גמר הגביע וכך נעשה גם הפעם".

ניר שטרית, מנכ"ל הפועל הרצליה, שתצא שוב לאורווה, הפעם למשחק מול מכבי פ"ת: "לא קל, אבל זה היופי בהגרלה. אנחנו חוזרים למגרש שכבר האיר לנו פנים בפ"ת וצפוי להיות מעניין. גם לפני הפועל פ"ת טענו שהראש שלנו יהיה בליגה, אבל אנחנו באים בכל משחק כדי לייצג את המועדון בכבוד. נעשה הפרדה בין הליגה הגביע במטרה להיראות טוב או לעלות."

מנכ"ל בני לוד, איסמעיל אזברגה, שתיאלץ לצאת למשחק חוץ מול המנצחת במשחק בין מכבי חיפה לבית"ר ירושלים: "זו הגרלה אכזרית, לא נוכל להפתיע אבל אם נעשה את זה זה יהיה נס בלוד. אם נשחק מול בית"ר נגיע לטדי בלי פחד ובלי רגשות. זה סה"כ משחק כדורגל הכל יכול לקרות. יהיה קשה להפתיע אבל נעשה כל מה שאנחנו יכולים."

הבעלים של הפועל ר"ג, ירון קוריס, שהוגרלה מול כפ"ס בהגרלה אמר: " רמת גן יכולה לנצח וגם אם ננצח זו לא הפתעה, כי הלחץ על כפ"ס. ואנחנו נעשה את שלנו. את המשימות שלנו בליגה כבר השלמנו, עלינו ליגה אנחנו רוצים להגיע רחוק בגביע. יכולנו לקבל הגרלה יותר קלה אבל לא נהיה טרף קל לכפ"ס. אנחנו נלחמים בכל משחק כולל עד סוף הליגה, שם השגנו את כל המטרות."

מנכ"ל נצרת עילית, יניב כהן, התייחס למשחק החוץ הקשה שהוגרל לקבוצתו מול אשדוד: "הוגרלנו נגד אשדוד בבית, אבל לא נוותר על התענוג לעלות לרבע הגמר. הקבוצות הקטנות מהליגות הנמוכות באות בלי לחץ והן באות לשחק חופשי ולכן כאנדרדוג יותר קל להן".

יו"ר ההתאחדות, אבי לוזון, שערך את ההגרלה: "גם בשלב הבא הובטחו כבר שתי קבוצות מהליגה השנייה טוהשלישית וזה מבטיח רבע גמר מאד מעניין. יצא מזלן של 6 קבוצות מליגת העל לארח קבוצות מליגה שנייה או שלישית. כל קבוצה והמזל שלה. ההגרלה נערכה היום כדי שהקבוצות ידעו כמה שיותר מוקדם נגד מי הן משחקות. אני שמח שקבוצות קטנות יכולות לארח קבוצות גדולודת עם חגיגה ליישוב."

שמואל חיון, הבעלים של השקמה רמת חן: "הגרלה קלה לשתי הקבוצות. זו לא קבוצה מליגת העל, אפשר לעבור. הפחד היה לא לקבל קבוצה מליגת העל. בשבת יש לנו משחק מול הפועל ר"ג ואח"כ גם את הגביע נעבור.

אלי טביב, הבעלים של הפועל כפ"ס שתארח את הפועל ר"ג: "ראינו השבוע שקבוצות קטנות ניצחו קבוצות גדולות, לכן ההתייחסות שלנו למשחק רצינית. אי אפשר להגיד שההגרלה קלה. אנחנו משחקים בלי לחץ, כך גם שיחקנו מול בני יהודה, אנחנו משחקים בבית ולא צריך להיות לחץ."

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק