צסקא פשוט יותר טובה

נבן ספאחיה לא מחפש תירוצים לתבוסה של קבוצתו הערב במוסקבה: "זה בדיוק אותו דבר כמו במשחק הראשון, לא היינו מוכנים פסיכולוגית"

יום חמישי 12 אפריל 2007
שלמה חסיד
מכבי ת"א סיימה את דרכה האירופית הערב מול צסק"א בתבוסה נוספת מול צסק"א של אטורה מסינה. עכשיו מכבי ת"א צריכה להתרכז בניסיון לשמור על האליפות וספאחיה יתרכז בניסיון לשמור על תפקידו כמאמן הקבוצה.

מאמן מכבי ת"א, נבן ספאחיה, אמר בסיום: "זה בדיוק אותו דבר כמו במשחק הראשון. הכל היה ידוע לפני כן, אפשר להתכונן רק פסיכולוגית וזה מה שניסינו לעשות, להכין את השחקנים לפתיחת המשחק של צסק"א. אחרי זה, כשעברנו לאיזורית, היה לנו הרבה יותר שיווי משקל בקבוצה, אבל זה כבר היה מאוחר. לא היה צריך לשנות הרבה, רק לשכנע את השחקנים לא לתת כל כך הרבה רספקט לצסק"א. זו המציאות כרגע, צסק"א קבוצה יותר טובה, היה לנו קשה לבנות את הקבוצה ואני לא מאשים אף אחד. אני לא רוצה להתייחס כרגע לעונה הבאה."

וויל ביינום: "אני לא יכול להסביר מה קרה ברבע הראשון אבל אנחאנו מוכרחים להיותכנים עם עצמנו ולהודות שהם פשוט קבוצה טובה יותר שקלעה באחוזים טובים מאד. היינו בטוחים שאנהיינו יכולים לעשות יותר העונהף אבל בסה"כ יחסית לציפיות במהלך העונה עדינו הישג יפה ועכדשיו הכי חשוב זה להתרכז באליפות בליגה."

דרק שארפ: "אני עצוב. המטרה שלנו היתה במשך כל החודשים האחרונים להגיע לפיינל פור וזה לא קרה."

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק