שביט אלימלך מועמד לשכונה

לאחר הבטחת ההישארות בליגת העל, בבני יהודה יעסקו בהכנות לעונה הבאה. על הכוונת נמצא שוער הפועל ת"א - הזהובים יקבלו עדיפות. גם אלן מסודי בתוכניות

יום שישי 27 אפריל 2007
אשר גולדברג

בבני יהודה רוצים להבטיח את ההישארות הרשמית בליגת העל כדי לפתוח את ההכנות לעונה הבאה. נושא המאמן שיגיע יידון רק בעוד שבועיים, כשרשימת שחקני הרכש כבר קיבלה תנופת עשייה.

מכירתו של השוער וינסנט אניימה להפועל ת"א או בית"ר ירושלים, או לחילופין לאירופה מציבה רצון להביא שוער בעל שיעור קומה לשכונה. בראש סדר העדיפויות נמצא שוערה של הפועל ת"א, שביט אלימלך.

כידוע, בהפועל ת"א מתעלמים מקיומו של אלימלך, להבדיל מהעונה שעברה אז מיהרו להחתימו כמעט בלי לשאול אותו. בקבוצה מתכוונים להיפרד מהקפטן הנוכחי ולצרף את וינסנט אניימה.

בבני יהודה כבר העבירו מסרים חד משמעיים לשוער הותיק שהם מעוניינים בשירותיו לעונה הבאה. נראה כי בני יהודה תקבל עדיפות על קבוצות נוספות כמו הפועל כפ"ס וקרית-שמונה המעוניינות בו.

בינתיים מתנהל מו"מ לצירופו של אלן מסודי לבני יהודה. פנייה של היו"ר חזי מגן כבר נעשתה, שלאחריה ניתן אור ירוק לביצע המהלך ע"י המנכ"ל משה דמאיו. בסיום העונה יעזוב הקרואטי מאטה בטורינה את ישראל וישוב למולדתו.

מהמשחק מחר נגד מכבי ת"א תחסר בני יהודה את סאלם אבו-סיאם, אלי אברבנל, איציק עזוז ואסי דומב המורחקים והפצועים. להרכב ישובו יאיר אזולאי ו-ורדאן יאשה הקרואטי.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק