לוס אנג'לס של הקליפרס

בדרבי של לוס אנג'לס היתה ידם של הקליפרס על העליונה, למרות 50 נק' של קובי. קליבלנד טיילה נגד ג'רסי, והבטיחה ביתיות בפלייאוף

יום שישי 13 אפריל 2007
שחף קורנפלד
מספר מחזורים בודדים נותרו לסיום העונה, כשרק מספר כרטיסים נשארו לפלייאוף ה-NBA. הלילה (חמישי) נערכו שני משחקים מעניינים על קרבות הפלייאוף. הקליפרס שהתארחו בסטייפלס סנטר אצל הלייקרס, ולא נתנו יותר מדי כבוד לקובי וחבריו. במשחק השני הקאבלירס וג'יימס חגגו על הנטס, והבטיחו את הביתיות בפלייאוף המזרח.

ל.א קליפרס - ל.א לייקרס 

בתחילת העונה לכולם היה ברור שמפגש בין הקליפרס ללייקרס יהיה חסר משמעות בטבלה. אבל כשהלייקרס ממוקמת שביעית בלבד בטבלה, והקליפרס מקום אחד מתחתיה, אותו מקום שמוביל אל פלייאוף המערב, ברור לכולם שצפויה מלחמה בין שתי הקבוצות, ואכן כך.

במשך שלושה רבעים סחף קובי בריאנט במשחק מצוין את הלייקרס להובלה תמידית בהפרש חד ספרתי. הקליפרס שעבורה הניצחון הרבה יותר משמעותי נלחמה והגיעה על שכרה בתחילת הרבע הרביעי כהפכה את התוצאה על פיה. 

קובי סיים ערב מצויין של 50 נקודות, אבל המאניטיים זה מה שקובע, דווקא באותו זמן כל כך קריטי הוא החטיא מספר זריקות חשובות. בעוד סם קאסל שחזר מפציעה הריץ את הקליפרס להתקפות מתפרצות, כשקורי מגאטי קובע שיא קריירה של 39 נקודות, ומשחק טוב שכלל 8 ריבאונדים ו-9 אסיסטים, בתוספת של אלטון ברנד שקלע 32.


ניו ג'רזי - קליבלנד 94:76

על המחצית השניה של המשחק אומרים בשכונה בשתי מילים, לא כוחות. אחרי מחצית ראשונה מאוזנת ושכולה עם תוצאה נמוכה מהרגיל, הנטס עוד היו בתמונת המשחק כשפיגרו  ב-4 נקודות בלבד 36:32.

 למחצית השנייה עלתה קליבלנד בטירוף, כשהמנהיג שלה באותם דקות על המגרש היה לא אחר מאשר לברון ג'יימס. כוכבה של קליבלנד סיים ערב מצויין של 35 נקודות ב-36 דקות. בתוספת 19 של לארי יוז.  אצל הנטס וינס קרטר היחידי ששיחק כדורסל, הוא קלע 26 נקודות, שלא הועילו לנטס בערב שחבריו לקבוצה לא פגעו כלל.  ג'יסון קיד קלע רק 8 וריצ'רד ג'פרסון הוסיף 5 משלו, ובערב כזה לנטס אין יותר מדי מה לצפות.

בזכות הניצחון הבטיחה הקווליר את יתרון הביתיות במשחקי הסיבוב הראשון של הפלייאוף.  3 משחקים נותרו לסיום העונה לקליבלנד, והיא תהיה חייבת לנצח את שלושת המשחקים, ולקוות למעידה של הבולס שמחזיקה במאזן דומה לשלה, במטרה לא לפגוש את מיאמי החזקה כבר בסיבוב הראשון.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק