ספאחיה: אני מרגיש ריקנות

מכבי ת"א נחתה הצהריים בארץ אחרי ההדחה מהיורוליג - מאמן הצהובים נשמע מאוכזב מאוד אך מודה: "צסק"א, פנא' וטאו טובות יותר". ארנולד: " נעשה הכול כדי לזכות באליפות"

יום שישי 13 אפריל 2007
שלמה חסיד

מכבי ת"א נחתה היום בארץ, אחרי ההפסד לצסק"א וההדחה מהיורוליג. מספר קטן של אוהדים הגיע כדי לקבל את פני השחקנים ולעודד אותם.

כהרגלו, ספאחיה שוחח עם העיתונאים מיד לאחר הנחיתה והיום הוא אמר: "אני מרגיש ריקנות כי נגמרה העונה האירופית והסתיימה המשימה שלנו, זה לא כמו שרצינו. אני מוכרח להודות שפנאתינייקוס, טאו וצסק"א, קבוצות מצויינות וטובות יותר מאיתנו. אם היינו משחקים מול מלאגה או ברצלונה המצב שלנו היה יותר טוב כי שתי הקבוצות האלה לא יותר טובות מאיתנו.".

אוהדי הצהובים הרבו בקריאות לעבר אנשי מכבי ת"א, כי אסור לאבד את האליפות להפועל ירושלים.

ספאחיה אמר על המאבק בארץ: "אני לא חושב שיש קשר בין מה שקרה באירופה לאליפות בארץ".

ג'יימי ארנולד הוסיף: "אני מבטיח לאוהדים שנעשה את הכול כדי לזכות באליפות בישראל וננצח את כל מי שיהיה בדרך". מה שהיה במוסקבה זו אכזבה גדולה וחבל מאוד גם על הדרך בה הפסדנו".

ניקולה ווצ'יץ: "אני מאוד עייף וקשה לי לנתח את העונה הזו. צריך לזכור שהעונה הזו לא נגמרה ויש מטרה גדולה. משחקי האליפות בישראל הם מסוכנים מאוד כי אסור להפסיד אף משחק בפיינל פור וראינו בגביע כמה זה מסוכן. זו העונה הכי קשה שהיתה לי חוץ מהעונה בה שיחקנו גם בליגה האדריאטית".

ליאור אליהו סיכם: "הגענו הכי רציניים למשחק במוסקבה אבל קרה מה שקרה ברבע הראשון ואי אפשר לחזור מדבר כזה. קשה לשחק במגרש כמו מוסקבה".

גם אליהו נשאל על המאבק הצפוי מול הפועל ירושלים ואמר: "ירושלים קבוצה מצויינת אבל יש עוד קבוצות טובות בישראל ולא בטוח שהמאבק יהיה רק איתם".

משחקה הבא של מכבי ת"א יהיה ביום שני מול מכבי ראשל"צ וביום חמישי יחל הסיבוב השני בליגת העל.

על פי כל אנשי הקבוצה אין שום כוונה להחליף את המאמן נבן ספאחיה עד תום העונה, אולם סיכוייו להמשיך בקבוצה בעונה הבאה קלושים מאוד. 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק