רוסו ונמני לא הספיקו

שני השחקנים הותיקים של מכבי ת"א העניקו שערי יתרון, אך כפ"ס הצליחה להשוות פעמיים ל-2:2 עם שערים של נסים ומנשה. מכבי ת"א תקווה שהפועל לא תנצח ביום שני כדי להישאר במקום השני

שבת 14 אפריל 2007
שלמה חסיד

מכבי ת"א הייתה קרובה להשיג ניצחון חשוב בהמשך מאבקה על המקום השני. זה לא קרה, והצהובים סיימו בתיקו 2:2 מול הפועל כפר-סבא.

הצהובים הובילו כבר פעמיים עם שערים של אבי נמני וג'ובאני רוסו, אך כפ"ס הצליחה לחזור עם שערים של אורן נסים ושלו מנשה. בינתיים מכבי במקום השני, אך ביום שני תפגוש הפועל ת"א את בני יהודה, כשאחרי המשחק הזה יכולות התל-אביביות להחליף מקומות.

למכבי ת"א כבר עכשיו ברור מי הכבשה השחורה שלה, הרי שזוהי כפ"ס אותה היא לא ניצחה העונה. הצהובים שלא הרשימו מול הכח באמצע השבוע בגביע פוגשים את סכנין בשמינית הגמר בשבת, והיכולת מהיום לא תספיק.

מחצית ראשונה

הפועל כפ"ס הייתה מאיימת יותר בדקות הפתיחה כשנגיחה של אבי כנפו אחרי הרמה הביאה להדיפה של טברטקו קאלה, השוער המצטיין לקרן.

שלוש דקות חלפו וגם מכבי ת"א נכנסה למשחק אחרי שעומר פרץ קיבל את הכדור, השאיר את אלירן דנין מאחור ובעט כדור חלש שנעצר על-ידי אוהד לויטה.

בדקה ה-13 החמיצה כפ"ס את ההזדמנות הטובה ביותר במשחק כשעמנואל פאפו הגיע לכדור קשה מצד שמאל, שלח בעיטת רוחב ספק במסירה ספק בבעיטה, אף שחקן לא הגיע והכדור הלך החוצה.

בדקה ה-32 ג'ובאני רוסו החל בחילופי מסירות עם עומר פרץ, קיבל בחזרה את הכדור ושלח אותו לפינה השמאלית של אוהד לויטה, 0:1 למכבי ת"א.

שתי דקות לסיום המחצית הראשונה כפ"ס כבשה את אחד השערים הקלים שלה, כשישראלביץ' שלח כדור מהמרכז לכנפו משמאל, זה הגביה ואורן נסים התרומם לנגיחה ופנימה, שוויון 1:1.

מחצית שנייה

שש דקות בתוך המחצית השנייה, כפ"ס הייתה קרובה לעלות ליתרון כשכדור שהורחק לא טוב ע"י מכבי ת"א הגיע ליעוזה אבובקרי ששלח בעיטה חזקה, וקאלה הצליח לחלץ את הצהובים ממבוכה.

בדקה ה-63 אבי נמני, מי אם לא הוא, החזיר את החיוך לפנים של אלי כהן: יוסי שבחון הרים כדור משמאל, נמני נכנס לרחבה ועם הראש נגח את היתרון, 1:2 למכבי ת"א.

ארבע דקות חלפו והצהובים היו קרובים לכבוש את השלישי, כשבמקביל אבי נמני טען שהגיעה לו בעיטת עונשין מ-11 מטר לאחר שעידן שום נראה תופס בחולצתו של הקפטן הצהוב. השופט, איתן תבריזי לא נכנע לנסיונות השכנוע של נמני.

עוד התקפה מצוינת של הצהובים הייתה קרובה לשער כשארז מסיקה הרים כדור לראשו של יוסי שבחון שנגח החוצה מקרוב.

בדקה ה-86 הגיע השוויון אחרי שהרחקה רעה מאוד של יובל שפונגין הגיעה לרגלו של שלו מנשה שבעט חזק פנימה, שוויון 2:2.

הרכבים

מכבי ת"א: טברטקו קאלה, יובל שפונגין, אבי יחיאל, מילאן מרטינוביץ', אורי שטרית (מילאן מרדיקוביץ'/78), משה מישאלוב, ג'ובאני רוסו, דיאן איליץ' (יוסי שבחון/55), אבי נמני, עומר פרץ (ארז מסיקה/67), משה ביטון.

הפועל כפ"ס: אוהד לויטה, עופר טלקר, אלון חלפון, עמנואל פאפו, אלירן דנין, עידן שום (גיא דיין/78), יעוזה אבובקרי, שלו מנשה, גיז'רמו ישראלביץ' (טל בנש/89), אבי כנפו, אורן נסים (אלעד חיגר/90).

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק